SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEPRESJA POSTERYDOWA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
do tej pory lecza cziezka depresje elekrofstzrasami jak nic innego nie pomaga jest bardzo skuteczna. serio.
dalej sie nie moge zgodzic ze za kazdym razem jak jest swaidom swego stanu to nie podajamy leków. sa taki przypadki gdzie musimy najpierw pomoc lekami

btw tez mialem praktyki w psychiatryku. i bylem kilka lat z dziewczyna z choroba efektywna dwubiegunowa, ale w porownaniu do jej zrytej bani ta choroba to pikus był . obecnie tez juz psycholog takze strzeszcie sie bo z 30% psychologów to poj**y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dipolarity to tragedia totalna, kiedys myslalem ze mam, ale chyba juz nie albo mam kr co za temat, chyba sie prundym potraktuje buahaha taki fetysz na wyprostowanie mysli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ale serio mówie terapia elektrowstrzasowa jest dalej stosowana. co prawda bardzo zadko bo w ostatecznosci kiedy juz nic nie pomaga, ale skutecznosc jest bardzo dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Jest sobota nie mozecie sie umowic na rozluznienie miesni szkieletowych za pomoca etanolu i wolna dyskusje??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem , ale nie jak jiedys max volt i natezenia, dobra koncze temat luzuje poslady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
taka terapia nie wchodzi teraz w gre. Są przeciwskazania w postaci cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najgorsza rzecz zacząć pić w czasie depresji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 199
dzakas001 ja to widze ze masz podobne podejscie do silowni jak ja hahah
ja niczego sobie tez nie odmawiam nie jestem kulturysta zeby wszytskiego przestrzagac...
ja to nigdy nie mam zadnych depresji... blancior w gebe i zycie jest piekne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4259
twoje objawy przypominaja mi zejscie po narkotykowe,jakbys op******il torbe władka to mógłbys to przechodzic.Sądze ze byc moze uzalezniles swoj mozg od srodków.udaj sie do lekarza(psychia)

Żyj jak samotnik trenuj jak maszyna!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o global labs...

Następny temat

dobry odblok? potrzebuje konkretnej odpowiedzi badz porady.

WHEY premium