SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

impotencjia posterydowa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2190
Witam pytanie dla znamcow tematu ....jak sie leczy impotebcji po sterydowa ? moj lekarz przepisal mi test prolongatum w dawce 100mg tyg . nie wiem jak sie do tego odniesc poniewaz badania LH i FSH sa w połowach norm natomiast testosteron mam 5ng/ml norma do 10,60 i badalem prolaktyne norma niby do 19 ng/ml a ja mam 22 ng/ml ,zbijalem prolke 4 miesiace bromergonem i nic to nie dalo TSH w polowie normy jestem 14 miesiecy po cyklu wiec wszystko powinno juz wrocic do norm a tak nie jest .Pytanie moje czy bic tescia jak mowi lekarz ??bo wbilem dzis i sie zle czuje ...zaczerpnac porady innego lekarza ? Czy to nie jest tak ze jesli LH lub FSH jest wywalone do gory po za normy wtedy jest mowa o problemach z gomdotropinami z kom.Ley ? jak to jest ? moze ktos pomoc w tej sprawie? pozd
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2190
raczej wydaje mi sie ze nie ,bo test w moim wieku powinien byc w gornej granicy a jest jak u dziadka z reszta samo LH mowi jaki powinien byc test przy LH prawie 6 test powinien byc wysoki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94362 Napisanych postów 364297 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668699
wrzuć kolego ankietę działu z tematów podwieszonych

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
skosultuj z innym lekarzem jeszcze

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2190
gdzie ta ankiete znajde ?nikt wiecej nic nie doradzi nikt nie mial takiego przypadku lub podobnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94362 Napisanych postów 364297 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668699
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2190
1. WIEK: 29
2. WAGA: 98
3. WZROST: 188
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo: 64
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 10
6. DIETA: brak
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: obecnie brak
8. TRENING: brak
9. CEL CYKLU: brak
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 15 miesiecy
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 126
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94362 Napisanych postów 364297 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668699
napisz może jaki był cykl,jak wygladało pct,kiedy się ten cykl i pct skończyło,ile masz w pasie?? ile cykli ogólnie zrobiłeś?wypełniłes połowę ankiety jak chcesz aby ktoś ci pomógł? tutaj nie ma wróżbitów

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2190
nie pamietam juz cyklow co lecialo glownie test . pct nie robilem po tym tylko szedlem dalej zmienialem meta wino roznie bylo przez okres jakis 3 lat pamietam ze ostatni towar chyba lipa byl i zrobilem 2 pct w roznic odstepach czasu standardowo hcg 2000 co 3 dni przez 3 tyg nie dluzej raz 3 raz 2,5 tyg i clom z nolwa 3tyg clom jedna tab na noc .Przepuszcza ze jesli towar byl lipa i zrobilem 2 razy odblok czy czasami kom Ley nie uposledzilem no ale po 15 miesiacach powinno i tak wrocic do normy .Nie wazne moj pas itp moje pytanie tylko brzmi czy leciec tesciem jak mowi lekarz czy sie wstrzymac bo z tego co wiem sterzenie tescia w org jesli jest 5ng/ml nie kwalfikuje sie HTZ dla tego moje pytanie co robic z tym tesciem byc czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2190
dodam jeszcze tak jak mowilem bylem u 2 urol. wszystko ok z jadrami wielkosc itp prostata ok do niczego nie mial zastrzezen jeden jak i drugi tym bardziej ze LH i FSH sa w polowie norm tak jak powinno byc super wyniki wiec nie wiem dla czego lekarka zalecila mi testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Jak ktos ma ci pomoc skoro, Ty sam nie wiesz co leciales nawet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94362 Napisanych postów 364297 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668699
jak pas nie ważny? jesli ktoś jest grubasem ze 120 cm w pasie to impotencja tez wtedy moze występowac.Stawiam że sknociłes pct całkowicie,nie potrafisz opisac dokładnie cyklu i pct jaki zrobiłeś.Jak tak podszedłeś do tematy to się dziwisz że jest tak a nie inaczej? masz jakieś badania sprzed cyklu? bo to podstawa aby mozna je porównać i wiedziec do czego dążyć po cyklu aby organizm wrócił na własciwe tory.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka z Winkiem

Następny temat

Hcg a wykrywalność

WHEY premium