SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEKA GRECKA (NORMA) - REAL

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62641

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej juz nie idzie diablosv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
No to git, mam tylko takie info że ktoś to tak nabył więc trzeba wziąć kilka na nowy rok,

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1401


Ok wiec to moja deca. fotki sa kijowej jakosci ale moze coś zauważycie. kapsel nie jest odgięty, te czerwone cos jest pod naklejka. ja już nie wiem na co zwrócić uwagę... Ten aparat w fonie mam faktycznie do dupy ale nie mam innego..;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1401


next
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1401


next
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1401
i co z tego co widac to fake czy real?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
chlopie tu nikt z fusow nie wrozy wiec postaraj sie chociaz "ciut" lepsze fotki dac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
juz jest tyle zdj na necie deki normy ze nawet jak jest jakis jeden schemat wygladu org deczki to ludzie juz waluja na idealny wzor orginalu wiec nie ma szans zeby bezblednie ocenic po wygladzie. jedynie pewny dil ktory wie ze ma dorby towar i wtedy jest wieksza pewnosc niz takie ocenianie po fotkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1401
Hah jak sie uda skombinowac aparat to dam leprze a jak nie to po cyklu powiem czy real czy fake;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
po tych fotach co dales za duzo sie nie zobaczy, ale bardziej wyglada jak fake niz na oryginal

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Somatropin 4 I.U "Serano" - fake

Następny temat

iran

WHEY premium