SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEKA GRECKA (NORMA) - REAL

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62621

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
deca z pierwszych stron jest inna niz twoja, przyjzyj sie kapslowi, w oryginale zawsze delikatnie odstaje, w waalku jest docisniety calkowicie

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
no wlasnie tylko ten kapsel jest inny..no nie wiem czy sie tym zasugerowac.Zobaczymy najwyzej uderze 600mg co 7 dni i sie okaze

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
po co na sile chces bic wala?

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
innej tu raczej nie dostane.6 fiolek to nie pieniadze,jezeli faktycznie zero w tym nandrolonu to reszte oje*** dalej

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24328
deka daniela1982 jesli jest walem to jest 'dobrym walem'.
2 kolezkow zaczelo rownoczesnie bic dokladnie taka sama, solo i....po okolo 3 tyg libido tragedia.znakiem tego odpowiedz jest prosta...jesli tak beda wygladaly waly - ja chce waly
z nandro najlepszy sposob na sprawdenie autentycznosci - przybic solo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
witam, jestem nowy ale czytalem juz wiele opinni na temat deci daniela1982 i sa one rozne. osobiscie moj dill zapewnia mnie ze jest to legit ale sa tez identycznie zrobione walki i roznicy praktycznie nie widac. wiec trzeba albo ufac dilowi albo sprawdzic na sobie.. musi tą dece ktos wziasc i sie wypowiedziec , watpliowsci zostana rozwiane
Pozdrawim:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
a co ma ci dil powiedziec? ze to walek w cenie oryginalu ? kazdy ma prawo wyboru i mi nic do tego co bedzie bil, ale wiedzac ze cos jest fake i to wbijac to dla mnie brak szacunku dla swojego zdrowia

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
ale dill ma tez taka sama dece o polowe tansza (walek),i przy zakupie mowi tez o niej. a jest on sprawdzony i jeszcze nigdy nie mial walonego towaru. a powiedz czym sie sugerujesz ze to walek nie odstajacym kapslem? moze byc nowa seria, inny kapsel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
zdjecia nowej serii wrzucilem jakis czas temu w tym lub jakims innym temacie o dece normy
wiem jak wyglada walek i oryg i tym sie sugeruje oceniajac, nie raz pisalem o roznicach, poszukaj to znajdziesz

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
na potwierdzenia ze ta deca raczej jest dobra zdjecie pobranie z kultustyka.plhttp://img151.imageshack.us/i/93334610.jpg/ niczym nie rozni sie od deci daniela1982.(oprocz daty waznosci)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Somatropin 4 I.U "Serano" - fake

Następny temat

iran

WHEY premium