SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEKA GRECKA (NORMA) - REAL

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62640

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
kapsel od spodu w orginale jest tak jak by zdeformowany, jak bys zobaczyl org wiedzial bys o co chodzi

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
ta ten sikowy kolor. nie wiem co jest w srodku ale wiem ze to wyjepka z podobno z bulgari tak mi powiedzial dil.

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
i co teraz ? nie warto tego dalec kloc?

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
jak walisz 4 tyg owinienes odczuc czy jest tam nandro czy nie

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
wyczytalem ze ta deka jak orginal to piecze w jezyk i jak propbowalem to ta parzy dil zapewnia ze orginal ****waaaaa mam mieszane uczucia teraz heheheh nie wiem co robic

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
kloje deke z enanem 2 kg poszlo ale ciezko mi rozkminic czy to orginal

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
po smaku to sobie mozna poznac zupe

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
heheheh tez prawda

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
dobra panowie co robic z tym fantem brac to i zobaczec co bedzie czy odpuszczac i **** przerywac cykl

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
watpie ze w bulgarskim walku nandro jest. ci co brali mowili ze kompletna klapa, nic, zero. decyzja nalezy do Ciebie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Somatropin 4 I.U "Serano" - fake

Następny temat

iran

WHEY premium