SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEKA GRECKA (NORMA) - REAL

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62622

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
zgadzam sie z shieldem, bylo nie pytac jak wiesz ze to org

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
ale nadal jakoś nie potraficie się wypowiedzieć dlaczego to wał...

ehh... szkoda słów... sami nie wiecie do końca... taka prawda!

nadal bym chcial przeczytać te "istotne" rożnice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
dobrze ze ty wiesz roznice sa widoczne golym okiem, wyterz sie i poszukaj, myslisz ze ktos ma ci zamair pomagac a ty za to jeszcze bedziesz na niego *******il kacapoly?

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
bryniu nie musisz nam ufac ;) bij swoja "oryginalna" deczka i zycze zdrowia. mamy gleboko w dupie to co bierzesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
kacapoly to jednak wy walicie skoro nadal nie umiecie napisać czym sie różni ...

takie trudne?


widze ze jednak tak... zachowujecie sie jakbyscie wszystkie serie wypuszczali z fabryki hehe bez kitu...

a zeby pogadac i napisać czym się rożni ...

żenuaaaaa...

Zmieniony przez - Bryniu w dniu 2009-03-11 14:42:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
umiemy napisac, ale w dupie to mamy. jakbys troche oleju mial w glowie to bys przewertowal chociazby ten temat od samego poczatku, wszystko jest tu opisane.

edit: wlasnie przejrzalem Twoj profil.

https://www.sfd.pl/Mam_pytanie_pomóżcie_mi!!!!!!!!!!!!!!!!!-t475063-s2.html#post5

takze laskawie nie odszczekuj i badz grzeczny, bo tak naprawde nie kwalifikujesz sie do dopingu z 35cm w reku.

Zmieniony przez - -SHIELD- w dniu 2009-03-11 16:42:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
nie szczekam tylko normalnie z wami gadam...tamten temat to juz historia poprawiony i dobrany uzupelniony tak jak ma być...dlaytego miedzy innymi chcialem sie troche podpytac ale znalazlem kompetentna osobe...

nadal nie umiecie wskazać czym sie rozni...

jednak za trudne? a czy 35 czy 50 we wicie to powod do dumy twoim zdaniem ? charakteru czlowieka nie poznasz po lapie zapamietaj to...
aha wkoncu napiszesz czym sie rozni...
bo jesli nie to naprawde ale sory spodziewajcie sie krytyki na kazdych takich dennych tematach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
a zgadnij gdzie mamy taka krytyke jeszcze zebys normalnie podszedl do tematu a nie jak dziecko z przedszkola to moze ktos by sie pofatygowal i napisal roznice. Ogolnie to koncze z toba bezsensowna dyskusje

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2786
Nie zauważyłem aby ktoś pisał tu o zabezpieczeniu greckiej Decy w hologram na pudełku....
Dowiedziałem się że na oryginalnej powinien być hologram na naklejce z pudełka ale tylko widoczny pod światłem UV.

Faktycznie ja mam na tej naklejce pod ultrafioletem mase znaczków(jakieś drobne napisy)
Sprawdzcie u siebie, ciekawe czy to od początku jest czy może to wprowadzili nie dawno ??

skąd najlepiej wziać lampke UV ? no np, solarium
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Somatropin 4 I.U "Serano" - fake

Następny temat

iran

WHEY premium