SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEKA GRECKA (NORMA) - REAL

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62635

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1179
a gdzie NASZ GLOWNY ZNAWCA SHIELD

life is life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 925
z tego co widze,to lipa,wczoraj miałem wałka w ręce,pierwsze co mi rzuciło w oczy to kapsel i u ciebie taki sam,wredna podróba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1179
NAPEWNO!!!!

life is life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1179
SHIELD GDZIE TY JESTES JAK CIE POTRZEBUJA

life is life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1179
SHIELD GDZIE TY JESTES,MOZE KTO INNY POMOZE POLECA SOGII

life is life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7901
wg MNIE fake
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
**** nie walek, walka odrazu idzie rozpoznac po ksztalcie ampy, uswiadomilem SHIELDA ostatnio na przykladzie organona, nie bede sie wypuszczal ale tyle powiem, ze te ostatnie foty to legit, dokladnie z ostatnich serii przed nowym kapslem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
nie wydaje ci sie dziwne ze ma date waznosci dluzsza niz ta deka z nowymi kapslami?

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
prawda jest taka ze norma jak i organon oczywiscie mowa o ori towarze zmienia dosc czesto swoj wyglad, pewnie jakbys nie napisal, ze to sa nowe kapsle to polecialyby fake odrazu, organon i norma ori zmienial sie bardzo duzo razy w tym roku, walek ma inny ksztalt ampy, na pierwszy rzut oka tego nie widac, ciezko poznac jak sie nie porownywalo, multum razy znawcy opisywali walki za oryginaly i odwrotnie mi sie nikogo nie chce uswiadamiac bo beda pretensje, te ostatnie fotki to legit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
ja rozpoznawalem glownie po czym innym, jak trzymalem wala i org w lapie to znaczaca roznica jest miedzy kapslami

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Somatropin 4 I.U "Serano" - fake

Następny temat

iran

WHEY premium