SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEKA GRECKA (NORMA) - REAL

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62636

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1420


9.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MAM TAKA SAMA I PODOBNO LEGIT I DOBRZE KLEPIE.... JAK PRAWDZIWA DEKA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
kiszuzu Twoja deka wyglada jak najbardziej legit, numerami seryjnymi nie masz co sie martwic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1420
Ok. Wielkie dzięki za opinię. Zastanawiał mnie jedynie numer serii i data ważności, taka sama i identycznie wybita jak na dece z nowymi kapslami, ale może to jakaś seria w serii... W każdym bądź razie do niczego nie mogłem się przyczepić, zobaczymy jak będzie działać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Tak numery seryjne wala w fabryce ciagle te same, wezcie skonczcie farmazony pierdzielic.

Masz pewnego dila to wal, jak nie to masz loterie...

Na pierwszy strzal smak arachidowy i szczypanie w jezyk, potem po efektach na solo na poczatek mozna obadac... Inaczej jesli zaczniesz z testo to jesli nie brales wczesniej deci - gowno sie dowiesz...

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1420
Panowie, mam jeszcze jedno pytanko. Rozumiem, że jedna amp. deki greckiej to 2ml/200mg dekanianu nandrolonu, czy jedna amp. to 2ml/100mg? Wiem, że 1ml=100mg to jest oczywiste, ale chce się upewnić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
1ml=100mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1420


Mam kolejne pytanie, a mianowicie porównałem deke i opakowanie ze zdjęciem oryginału umieszczonym na stronie Norma Hellas http://www.normahellas.gr/uk/products_det.asp?PrID=1 no i zauważyłem różnice. Na fiolce i na pudełku jest "2ML", a ja mam na swojej dece "2ml". Czy to możliwe, aby norma hellas zmieniła czcionkę na ampułkach i na pudełku... Wydawało mi się, że pudełka nie uległy zmianom po wprowadzeniu hologramów. A może po prostu jestem ślepy i dokładnie nie widze, wyprowadźcie mnie z błędu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
te zdjecia na stronie normy sa kompletnie pogladowe, robione 100 lat temu, a przez ten czas design pudelek zmienil sie wiele razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2329


dobra?

[][]---[][]Life is to short to be small[][]---[][]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Somatropin 4 I.U "Serano" - fake

Następny temat

iran

WHEY premium