SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DAWNA KONTUZJA CZY POWROCI???? RADY !!!!ZAPRASZAM!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 981
Wiatam panowie,,sprawa wyglada tak 3 lata temu mialem kontuzje mianowicie przpuchline w udzie od przetrenowania gdyz gralem wtedy jeszcze w pilke teraz jestem na etapieprzed cyklowym od grudnia ruszam z cyklem na metce ....i pojawiaja sie pytania czy przepuchlina moze wrocic ....kontuzja skonczyla sie tym ze w momecie kiedy wykryto mi ja musialem zrobic rok przerwy co doprowadzilo do naturalnego zagojenia sie jej ....i tak juz zostalo...dzias mam juz tylko po niej maly guzek ktory z czasem przybywania masy zanikia coraz bardziej....mysle ze jasno opisalem moj problem i dla kazdego bedzie zrozumialy....nie piszcie ze mam isc do lekarza sportowego bo do tego sam doszlem co musze ...chce uslyszac wasze zdanie na ten temat..dodam jeszcze ze noga od 3 lat jest sprawna i nie mialem zadnych problemow ...tym bardziej ze te 3 lata spedzedzilem na silowni i nigdy nie odpuszczalem nog zawsze na max....to powazny temat wiec darujcie sobie co po niektorzy durnych wypowiedzi...pozd,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2584
na takie urazy trzeba zawsze uwazac, mysle ze nie powinienes sie martwic tym ale zawsze wpełni skoncentrowany podchodzic to cwiczen angazujacych nogi... a bedzie siii

yo!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 981
DZiekuje sog oczywiscie.. moze jeszcze ktos ma cos do powiedzenia??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
wykonuj cwiczenia poprawnie technicznie i wszystko bedzie dobrze.

zdrowka

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
uwazaj na spore skoki sily i zawsze sie porzadnie rozgrzewaj

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 981
Dzieki chlopaki ...naprawde jak da rade to kleje sogi pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na początek?

Następny temat

SuperVAR ***Black China Labs

Wiecej