SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Długość dłoni

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie do jakiej wielkości zalicza się moja dłoń: bardzo mała/mała/średnia/duża? Długość od nadgarstka do końca środkowego palca wynosi 18cm. Napiszcie jaką wy macie długość, ile lat i jaka płeć.
Mam 16 lat i 167cm wzrostu
Płeć: Mężczyzna

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Hehe a nie wiem po co to w ogóle, coś chcesz udowodnij z tą długością dłoni czy nie mam pojęcia w ogóle o co chodzi po co takie pytanie? O może inaczej co ma na celu to pytanie?
Dłoń jak dłoń każdy ma inny to tak jakbym też zapytał jaką masz długość kończyny nikomu tak naprawdę to do niczego nie potrzebne wiadomo można wyznaczyć jakieś predyspozycje do czegoś masz wielką dłoń no to nie wiem możesz grać w piłkę ręczną bo dobrze ci się będzie piłka kleić do ręki albo w kosza bo też będzie dał się dobrze wkleić piłka.

Ale właśnie ciekawi mnie bardzo czym się kierujesz zadając takie pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136809
Jak to czym się kieruje, młody jest to się przejmuje głupotami.

A to nadgarstek za chudy, a to włosów na głowie za mało, a to dłoń zbyt drobna itd.

Wszystko tylko nie to co naprawdę trzeba:)

Kurde, ja już chyba za stary jestem:)
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
No powiem ci że ja mam 30 lat i też jakoś dla mnie to jest dziwne pytanie bo nie wiem w ogóle do czego to przyczepić co ma pomóc taka informacja co w budowie masy mięśniowej czy może w redukcji czy może trzymaniu sztangi a nie mam zielonego pojęcia o co w ogóle chodziło autorowi tego pytania stąd też moje moje pytanie do autora bo najzwyczajniej jestem ciekaw czym się ludzie kierują pytając o takie pierdoły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33087 Napisanych postów 23176 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278077
winterR
No powiem ci że ja mam 30 lat i też jakoś dla mnie to jest dziwne pytanie bo nie wiem w ogóle do czego to przyczepić co ma pomóc taka informacja co w budowie masy mięśniowej czy może w redukcji czy może trzymaniu sztangi a nie mam zielonego pojęcia o co w ogóle chodziło autorowi tego pytania stąd też moje moje pytanie do autora bo najzwyczajniej jestem ciekaw czym się ludzie kierują pytając o takie pierdoły.
Może on uzywa dłoni jako odnośnik pomiaru i proporcji do czegoś o czym nie napisał :D Mnie czasami zaskują i przerażają pytania oraz problemy opisywane przez obecną młodzież na róznych grupach , forach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1471 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20845
Wygląda mi na średnią, jeżeli to ci pomoże w czymś. Tylko w czym, to jest własnie pytanie?

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160439 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234412
Ogólnie tego typu dłoń trzeba by było zestawić w stosunku do innych dzwonić żeby można było w jakikolwiek sposób optycznie porównać ją na faktycznie jest duża mała średnia. Masz dopiero 16 lat Także jeszcze troszkę czasu przed tobą aby te dłonie urosły Jeżeli zależy ci na tym aby mieć duże dłonie. Aczkolwiek zastanawiam się po co potrzebna jest ci takowa wiedza bo duże dłonie jedynie mogą ci się przydać w koszykówce, Piłce Siatkowej czy też w pływaniu aby mieć większy opór wody i szybciej poruszać się w basenie
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 877 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7278
winterR
Hehe a nie wiem po co to w ogóle, coś chcesz udowodnij z tą długością dłoni czy nie mam pojęcia w ogóle o co chodzi po co takie pytanie? O może inaczej co ma na celu to pytanie?
Dłoń jak dłoń każdy ma inny to tak jakbym też zapytał jaką masz długość kończyny nikomu tak naprawdę to do niczego nie potrzebne wiadomo można wyznaczyć jakieś predyspozycje do czegoś masz wielką dłoń no to nie wiem możesz grać w piłkę ręczną bo dobrze ci się będzie piłka kleić do ręki albo w kosza bo też będzie dał się dobrze wkleić piłka.

Ale właśnie ciekawi mnie bardzo czym się kierujesz zadając takie pytanie?



Po przeczytaniu wstępu stwierdziłem ze chyba już nic mnie nie zaskoczy. Ja mam raczej drobne dłonie. Ale jakoś nie ma to dla mnie żadnego znaczenia xD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160439 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234412
ja mam duze dlonie, ale drobne
moj dziadek zawsze powtarzal mi, ze mam dlonie zlodzieja i tak tez wykrakal mi moj przyszly zawod
a tak na serio, w zaleznosci od tego, jaki sport bedziemy uprawiac, czy jak bedziemy proiwadzic sie w zyciu, czy jaki zawod wykonywac, to nasze dlonie beda mialy tendencje do tego, aby formowac sie w taki spsoob, aby dawaly sobie rade na warunki jakie im przedstawimy.
Ja nigdy nie pracowalem fizycznie, pomimo, ze trenuje od 16 lat juz, a dlonie nadal mam "delikatne"
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nawet nie wiedziałem ze jest coś takiego jak rozmair dłoni, jaką masz to masz i tyle wpływu na to nie masz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 175 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2291
Masz 16 lat cały czas się rozwijasz więc dłonie czy stopy mogą być jeszcze nie proporcjonalne większe Z czasem wszystko się unormuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ru 58841 od endogenic

Następny temat

Niewielki guz na nadgarstku

WHEY premium