SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dłuższa Bomba Masa + redukcja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prolo super sprawa, ale wadą jest bicie większej objętości soku no i cena, bo tam masz 100mg/ml ale wiadomo apteka super. Lepiej niż ari jest exe (Exemestane=symex/aromasin/etadron), cabaser jak najbardziej cenowo ilościowo bdb. Czy są limity na prolo, jak masz recepty no nie ma żadnych limitów, to nie gh że ktoś nad tym czówa


DD to skrót od Deca-Durabolin.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-08-13 13:00:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 124
deca zdecydowanie chce długi estr. Chodziło mi o to czy np. na prolo lekarz ma limit ile może wypisać. Bo jak nie to wezme apteke :) p.s. cena tego aptecznego wychodzi mi taka sama jak under wiec odpowiedz jest prosta :) Czy brać od początku cabaser albo exe w małych dawkach zapobiegawczo? Można to też z apteki mieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Z pl apteki zabije cie cena leku na prolke więc weź tylko exe jest w pl aptece pod nazwą symex lub etadron. Na prolaktyne Cabaser od dila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 124
przecież prolka opakowanie 25-30zł to na miesiąc wyjdzie 120. Czy coś źle mówię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh nie prolka jako lek,tylko dmq pisał o prolce jako hormonie,ze dostinex drogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
blackwarrior


p.s. mam pytanie odnosnie tescia prolognatum. Chce pogadać z tym lekarzem moim znajomym żeby dał mi na teścia recepte. Wiecie czy są jakieś limity na to itp?



Zmieniony przez - blackwarrior w dniu 2016-08-13 11:46:13


znając polskie realia to mogą być kłopoty, chyba, ze po 1 paczce na miesiac wybierzesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
blackwarrior
właśnie też zastanawiałem się nad metą na koniec. I sam nie wiem co wybrać + będzie dalszy cykl ale zobacze jak forma będzie wyglądać i co trzeba będzie robić. Potrzebuje jeszcze środków do prolaktyny/estradiol. Cabaser/armidex? I co odnośnie prolognatum z apteki? Są na to limity?


W wieku 24 lat masz minimalne szanse żeby lekarz przepisał tobie, testosteron prolongatum, od tego trzeba zacząć.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ale to jego sprawa może ma dojście/znajomości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 124
to nie lekarz obcy, tylko bardzo bliska osoba. Dużo mi już rzeczy niemożliwych ogarnął więc zobaczę jak teraz pójdzie :) Racja źle zinterpretowałem. symex lub etadron co tańsze? albo co lepiej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pyt

Następny temat

Podniesienie Estrogenu u dziewczyny

forma lato