SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czyja to wina, że Xtra jest Activlabu BCAA i Glutamina? SPAM!!!!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152471

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
eh. No nie wiem czy przejdzie. Raczej też wątpie, że to był podstęp. Masakra będzie czuje. No i ekstra. 5 lat wyjete z życiorysu. A przez wszystkie lata szkoły średniej bylismy przykładem pary idealnej. Każdy nam zazdrościł aj aj..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Limak młody jesteś- szybko wyliżesz rany;)

A tak serio hmm nie masz co gdybać, zobaczysz co będzie. Na spokojnie z nią pogadaj, wyjaśnijcie sobie wszystko i już.

Głowa do góry- a jak pójdziesz na Szkołę- to tam będzie pełno lasek;0

;)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Limak , nie przejmuj sie , widocznie nie byla Ciebie warta

moj kolega kiedys zrobil tak ;


Chodzil z dziewczyna z 3 lata,
zdradzila go z innym...

no to on , udawal przed nia ze nic nie wie itp, ona tez niemca grala ladnie ,myslala ze on nic nie wie

odbyl z nia stosunek, rzucił 10zł i powiedzial reszty nie trzeba. : )

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91755
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661



jaka nowela brazylijska

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
ona mnie nie zdradziła ;p Ale zamiast zostawić nasze sprawy nam to rozgaduje wszsytkim koleżankom na których się miliony razy zawiodła. Masakra jakaś. tyle problemów przez nie miała i jeszcze im ufa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
nie ufa ale pewnie nie ma się komu wyżalić;)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Może to ja opowiem teraz swoim kolegom jak po kłótni i rozstaniu płakała i przysyłała smsy co 5min jak byłem na randkach z innymi dziewczynami rok temu ;p Jak dzwoniła i robiła z siebie idiotkę żebym tylko do niej wrócił hah. A teraz jak do niej wróciłem po tym wszsytkim taki numer. Nie spodziewałem się..

Dobra koniec tematu. ;p Sie w****ie to pojdę zaraz na osiedle na szmulostwo i za pare dni znowu będzie płacz, żebym wrócił hah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
to ja wam nie wróżę nic dobrego, jak już wcześniej takie akcje były:)


Wyluzuj się;)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Tak to jest. Za bardzo się do siebie przyzwyczailiśmy. Ale żadne z nas nie ma odwagi tego skończyć. Za dużo spraw na łączy. Nasze rodziny już się doskonale znają. Wspólne wakacje święta itp.. No dobra ale koniec z tym.

O czym pogadamy?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dlaczego Master Meal wycofano ze sprzedaży?

Następny temat

Warszawski Wycisk - Weź udział w zawodach!!!

WHEY premium