SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy zbijac estro pod koniec cyklu?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 324
Czyli mój plan jest z dupy. I odblok po mojemu nie zadziała...czyli cabaser hcg cykl 5 tyg 200 mg i pct.ok. to organizuje się. Wyniki wrzucę za miesiąc. Dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
po pierwsze w te 5 tyg wyrównasz hormony z wybitą prolaktyną pct by nie wypaliło na 99%
po drugie masz jeszcze 5 tyg aby zbudować trochę mięsnia
mięsień musi mieć czas na zbudowanie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 324
Z exe dil ma etadron. Może być? Próbuję zorganizować symex ale nie wiem czy wypali. .. jak ew dawkować jeden lub drugi.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 324
Rok pilnowania diety zjechales ze 100 do 80kg.redukując i biegając potem typowy trening na masę i ten cykl i szkoda byłoby mi to spieprzyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 325 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3521
Proste że bierz Etadron to ta sama substancja jest "exemestan" nie wybrzydzaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 324
Nie wiem cxy tu można zdjęcia ale może mogę wymiary nie powalają ale punkt wyjścia miałem w dupie; )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
dokałdnie to jedno i to samo

dawkowanie exemestenim 3 dni po tabsie później 0.5 tabsa co 3 dni i powinno być ok

widać kawał dobrej roboty , idziesz w dobrym kierunku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 324
Łodzianin,wszystko mam. Dziś drugie 2500 hcg. Mam symex i cabaser i teraz dawki napisales a jak długo mam exe łykać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 324
Witam. Minęły 4 tygodnie. Odebrałem wczoraj wyniki. Prolaktyna poniżej normy. Estro w górnej normie. Zaczynam odblok zgodnie z zaleceniami Łodzianina.
Ilość cabasera i exe wydaje się dobrana idealnie :)
Powiedzcie jeszcze kiedy zrobić kolejne kontrolne badania? Badać poziom teścia wtedy i co jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 324
Echo? ????
Czy przy podawaniu hcg łykać exe tak jak mykam teraz 0.5 tab co 3 dni?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porady

Następny temat

Co dalej ?

WHEY premium