SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to wzdęcia ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie ma takiej potrzeby

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Nic to nie zmieni. Na LC też muszą być posiłki co 2-3h, i nawet trudniej je jeść w szkole - wyobraź sobie jak zjeść 30g oleju/oliwy w szkole w posiłku? Można polac warzywa w pojemniku, ale 30g to jest tak dużo że będziesz jadł głownie sam olej, bo warzywa w nim utoną. I to dopiero nienormalnie wygląda, a nie jak do szkoły weźmiesz ryż i kurczaka z warzywami.
EDIT: co do tych niby wzdęć, to bym radził przedewszystkim spożywać posiłki wolno, ja miałem podobnie, zawsze mi się wypychał brzuch, ale teraz jak jem bardzo wolno(mały posiłek 20-30minut) to jest o wiele lepiej - oczywiście nie zawsze jest czas. Każdy kęs 30razy conajmniej gryziesz i jest ok, nie popijaj, tylko przed lub po calym posilku pij. I nie pij od razu całej szklanki tylko łykami.

Zmieniony przez - Wampirate w dniu 2010-04-01 09:53:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11428
wampiratre dzięki za pomoc , od tego mielenia szczęka mnie boli.
SMPA a jakoś sie tego posiłku nie da obejsc czy coś ?

Ból przemija, chwała trwa wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
którego?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11428
no tego 2 śniadania

Ból przemija, chwała trwa wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
chłopie kup sobie serek wieski i zjedz z chlebem razoywm i warzywami czy to takie trudne ? czy jesteś takim leniem!!

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11428
trzabeło mi to odrazu napisac
jutro wkleje kolejny dzień

Ból przemija, chwała trwa wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
gdybyś przeczytał post mój wiedziałbyś
wychodzi Twoje lenistwo

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Wzdętych Nie mam recepty na problemy trawienne lecz czasami, zwłaszcza jak przesadzę z ilością jedzonka i czuję się wypełniony po dziurki w nosie, wypijam kubek zielonej herbaty. Spróbuj wypić zieloną herbatę jakieś 10 - 15 minut po posiłku. Uczucie przepełnienia w żołądku powinno ustąpić. Herbata powinna być bez żadnych dodatków, bez aromatów, smaków i tym podobnych dupereli. Zwyczajna zielona herbata, najlepiej sypana. Tu uważaj bo ilość herbaty musisz sam dobrać do swoich upodobań smakowych. Zbyt silnej nie wypijesz i nie kieruj się kolorem herbaty bo zielona ma jasno słomkowy kolor a już może być naprawdę mocna. Zaparz, nie dodawaj cukru ani cytryny, wypij i zobaczymy jaki będzie efekt. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 746
Rozwiązaniem jest wprowadzenie Espumisanu lub Esputikonu (ten drugi tańszy)
Koszt około 3,5 za listek w aptece.
Jest to lek który rozbija gazy, poprzez rozbijanie dużych bąbli i ułatwia ich wchłanianie - mi pomaga - mam wzdęcia po białku (WPC - trec-vitaminshop)
Czasami też choroba wrzodowa żołądka lub nadkwasota daje podobne efekty - spróbuj Rennie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia: program dla kobiety, poprawa umięśnienia - prośbaopomoc

Następny temat

RADY CO POPRAWIC I JAK

WHEY premium