SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to wgl ma sens ?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. :)

Od prawie 10 miesięcy chodzę na siłownie z drobnymi przerwami co wtorek i czwartek...Na początku miałem sporo tłuszczu, teraz jest go już zdecydowanie mniej.Nie stosuje żadnej diety, staram się jeść zdrowo,słodkie napoje zamieniłem na wode i jakieś tam efekty widać... Napewno klatka mi się troche poprawiła,biceps,plecy. Na początku zabawy z siłownią miałem cycki jak u kobiety "deski" :D
Moje pytanie jest co do brzucha...Jest tego tłuszczu na nim zdecydowanie mniej niż 10 miesięcy temu i zastanawiam się nad a6w bądź innych cwiczeniach na brzuch. Czy to będzie miało sens? Nie chodzi mi o jakiś nie wiadomo jaki kaloryfer tylko zarys brzucha. Czy ma to jaki kolwiek sens? Czy nadal jest tego tłuszczu za dużo ?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
skąd mamy wiedzieć jak nie dodałeś zdj

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 407 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29449
Nie widzimy Twoich wymiarów i zdjęcia więc nikt Ci nie oceni czy masz dużo tłuszczu czy mało. A6w to słaby trening. Kaloryfer da się zrobić dietą więc spróbuj sobie ją ułożyć, no i chodź przynajmniej 3 dni w tyg na siłkę, dwa to jednak mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
no i na brzuch znacznie lepszy abs niż a6w lub po prostu przetrenuj raz dwa w tygodniu normalnie brzuch, traktuj tak jak klatkę czy plecy

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty do biegania damskie Ekiden 50 KALENJI

Następny temat

beta karoten

WHEY premium