SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to normalne ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 441
Witam
Zrobil mi dzis kumpel shota prolki i po wyjeciu igly z posladka wyplynela mi spora ilosc koxu (prawie pol ampulki) Czy to normalne ? Zdarza sie wam cos takiego?? Uzywam igiel 0,8 ... moze za duze igly i lepiej je zmienic na 0,7 ?? Co o tym sadzicie?
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7391
pierwsze slysze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
ja tez sie pierwszy raz z czyms takim spotykam moze za plytko wsadzil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 441
Calutenka igle wsadzil, juz wiecej sie nie dalo wsadzic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
to proponuje zmienic igly na ciensze ja swego czasu robilem 0.5 i nigdy nie narzekalem tylko trzeba uwazac zeby jej nie zlamac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34924
używaj 0,7 igły (ale 0,8 tez powinna byc ok) - zdawało ci sie pewnie że pół ampy wyleciało- jeżeli wbił głęboko to powinno byc ok - jak bedzie robił next time nich po zrobieniu strzału nie wyciąga odrazu igły niech zaczeka pare sekund - sok często wypływa ale pół ampy to dużo - spróbuj tak jak pisze ! pozdro!

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żeby kox nie wypływał trzeba w miejscu szota odciągnąć skóre
robiłeś tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Calutenka igle wsadzil, juz wiecej sie nie dalo wsadzic... - a patrzyles pod jakim kontem wsadzal igle???

Jak robisz strzal to prztrzymaj chwilke igle w srodku miesnia a nastepinie wyciagnij do polowy odczekaj chwileczke i wyciagnij do konca i powinno byc dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 441
Teraz bede uzywal 0,7 . Soku naprawde duzo wylecialo . Po zrobieniu shotu igle mialem w sobie jeszcze przez jakies 8s (moze to za malo ). Igla byla wbita pionowo (nie pod zadnym skosem). Kumpel nie odciagal skory w miejscu shota. Wczesniej juz za soba mialem jeden cykl i nigdy mi sie takie cos nie zdarzylo...Jak problem powtorzy sie to chyba zrezygnuje z posladkow i przeniose sie na barki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 534 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11377
Jak już to na uda, co wy macie z tymi barkami? Są o wiele lepsze miejsca na azstrzyki do mięśniowe i przede wszystkim z mniejszym prawdopodobieństwem trafienia w żyłe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 441
Ja wczesniej walilem caly czas w barki i nie narzekalem...a w udo to ja kluc sie na pewno nie bede.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bule brzucha

Następny temat

prolaktyna

WHEY premium