SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krew czy to normalne?!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
Panowie zrobile dzis strzala z deki+enan i sporo krwi polecialo, mam tez spore zrosty i pytanie czy towar niewyplynal z ta krwia? I czy to przez zrosty tez moze sie pojawiac sporo krwi po strzale?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7347
może poprostu przeszedłeś przez żyłę, czasem się zdarza to normalne

"rokjet fuel" in my vains

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94393 Napisanych postów 364328 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668797
przebiłeś jakieś naczynko lub żyłe,zdarza się przez zrosty trudniej się wbija ale nie mają wpływu na krwawienie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
Panowie taka sytuacja powtorzyla sie 2 raz z rzedu i troche mnie to zmartwilo czy towar nie idzie na marne (niewyplywa z krwia), obilo mi sie o uszy ze deka tez podobno rozrzedza krew i stad moga wystepowac obfitsze krwawienia po strzale poniewaz krzepliwosc nie jest taka jak powinna byc, czy to prawda? Jestem 7 tydzien na cyklu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Ja dwa razy z rzędy wbijając w udo głęboko igłę po odciągnięciu tłoczka byłem w żyle bo pięknie krew odciągałem. To było w jednym dniu wbiłem po odciągnięciu krew i zaraz w inną część uda i to samo (głęboko w mięśniu) - więc zdarza się.

Zmieniony przez - MikX w dniu 2010-02-26 15:06:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
Czyli towar nieucieka wraz z wyciekiem krwi? Zostaje w miesniu wyciek krwi niema wplywu na przyswajanie towaru? Dlatego tak dociekliwie pytam bo zestresowalem sie ze towar idzie na marne wraz z krwia

Zmieniony przez - muffa28 w dniu 2010-02-26 17:11:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
ile ml było razem tego enana i deki w pompce ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
A w którą Ty część uda bijesz, że lecisz po żyłach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Nie wiem jak to wytłumaczyć ja bije po całym udzie a tam gdzie krew się pojawiła to jest górna część uda strona zewnętrzna tam jest sporo mięcha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
2,5 ml bylo w pompce a strzal szedl w dupsko.

Zmieniony przez - muffa28 w dniu 2010-02-26 20:17:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boldenon 50 ml- co do tego?

Następny temat

Stanabol 50

WHEY premium