SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to może mi przeszkadzać?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Gdyby to było związane z rośnięciem, to by tego tak nie odczuwał, bo tego nie ma się ciągle, tylko marginalnie.

JEśli jest to uciążliwe, to należy myślę zrobić kompleksowe badania pod kątem sportu. Zbadają Ci mózg, mocz, serce, wszystko.

Aha, może czas skończyć z piciem?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4880
Przyczyn Twojego stanu może być mnóstwo i nie da sie tego ocenić na forum. Pójście do lekarza jest jedynym właściwym rozwiązaniem. Dużo osób ma zawroty głowy z rana i może być to spowodowane zwyczajnym odwodnieniem. Możesz mieć również syndrom Frostiego któremu sie we łbie przewraca od nadmiaru ch..jowej wiedzy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
tez tak miałem to podobno od tego, ze za szyko sie wstaje i tam jakies cisnienia wewnatrz organizmu czy cos;) pamietaj zeby dobrze sie odzywiac;) dieta to podstawa

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4880
Próbę ortostatyczną trzeba zrobić, rodzinny na pewno umie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OloKK
Gdyby to było związane z rośnięciem, to by tego tak nie odczuwał, bo tego nie ma się ciągle, tylko marginalnie.

JEśli jest to uciążliwe, to należy myślę zrobić kompleksowe badania pod kątem sportu. Zbadają Ci mózg, mocz, serce, wszystko.

Aha, może czas skończyć z piciem?


Ciągle o piciu i picie i picie ;D ja 2 razy w ustach alko miałem




Co do tych zawrotów głowy to nie są aż tak często i nie takie silne jak czasem. Wydaję mi się,ze to ma też coś wspólnego z tym, że głodny wstaję i po prostu tak w żołądku ssie i nagle czarno sie robi

Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-04-02 20:52:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 577 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9697
Niekiepski
Możesz mieć również syndrom Frostiego któremu sie we łbie przewraca od nadmiaru ch..jowej wiedzy:)


odbij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8405
Miałem to samo parę lat temu, też mniej więcej w wieku dojrzewania. Po pójściu do apteki ekspedientki powiedziały mi, że to może z powodu zbyt gwałtownego, szybkiego wstawania, jak napisał paker95. Na początku nie wierzyłem w to, myślałem, że przyczyny należy szukać gdzie indziej. Ale przekonałem się, że to rzeczywiście przez to. Spróbuj rano nie wstawać gwałtownie, a spokojnie, powolutku. Powinno pomóc, a jak nie, to wtedy udaj się do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
Co do tych zawrotów głowy to nie są aż tak często i nie takie silne jak czasem. Wydaję mi się,ze to ma też coś wspólnego z tym, że głodny wstaję i po prostu tak w żołądku ssie i nagle czarno sie robi
tylko że ja np też tak mam ze jak rano nie zjem to'nie funkconuję", a z domu bez żarcia nawet się nie ruszam
więc moze coś w tym jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Niekiepski
Możesz mieć również syndrom Frostiego któremu sie we łbie przewraca od nadmiaru ch..jowej wiedzy:)




MCtoshkin tak w ogóle to Tyś już ponad 60 tematów pozakładał..

Zmieniony przez - Gandziamen w dniu 2012-04-03 14:10:36

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12973
Rasowy hipochondryk, jak tak popatrzeć na tematy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rękawice bokserskie

Następny temat

samoukaranie

WHEY premium