SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to grozne!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
Mam takie pytanie, niewiedzialem do jakiego dzialu to dac wiec daje tu, jak cos to przeniescie. No wiec tak jak jestem teraz na cyklu kreatyny i wezme sobie na disco tablete albo dwie czy to bedzie mialo grozne skutki, chodzi mi o to czy z kreatyna bedzie moglo to miec jakies inne niepozadane skutki uboczne. Jak wiadomo kreatyna nawdania, a tableta uwalnia sie z organizmu poprzez pot, wiec czy to niebedzie mialo jakis zlych konsekwencji. Niebluzgajcie mnie odrazu, tylko prosze o pomoc w tej kwestii.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4214
hehehe fajny dylemat ale po za tym ze stracisz troche wody to ic ci nie bedzie przynajmniej kumplom moim jak brali to nic nie bylo po za tym ze wypocili to co wypili podczas dnia

co by bylo gdyby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
napewno nie umrzesz od tego ale najlepszym pomysłem to to nie jest, pij duzo wody na disco, staraj sie cos jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
a wlasnie jak z tym piciem wody u was jest, macie ze soba baniaki z woda na disco:), chyba nie? ja zawsze pije prostoz kranu, innej mozliwosci niewidze, chodze sie tak napic tak co 30 min, wypijeam wtedy okolo 2 szklanek wody. czy to starczy? a jeszce mam pytanie czy wy macie duze spadki po tabletach,mi sie wydaje ze sa bardzo male w porownaniu do wypicia duzej ilosci alkocholu, jak myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
ja zawsze na disco lece na piwie tabsów nie biore, czasem pije wode tak jak ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4214
oj wieksze spadki sa po tabsach niz po alkoholu po alkoholu nie pocisz sie tak a po tych chol.erstwie pij duzo wody jedz i mzoe nie bedzie tak zle a najlepiej nie beirz

co by bylo gdyby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
jak bym nawet nic niebral i tanczyl dlugo to i tak sie spoce jak swinia, tak mam, ostatnio jak bralem tablete i wypilem 2,5 piwa do tego to wcale sie tak niepocilem strasznie, i stwierdzilem na drugi dzien ze niemam az takich duzych spadkow jak niekiedy mialem po wodce i piwie. To katabolizm po zazyciu tabsa jest spowodowany tym ze sie pocisz czy czyms innym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Po tablecie sa duze spadki za***iscie duze jeszcze zalezy ile ich przy***iesz moj znajomy byl na mayday i w***al jakos 22-23 piguly jak to uslyszalem to nie moglem uwierzyc ale okazalo sie prawda spadlo mu ok. 2-2,5 cm z lapki reszte wymiarow nie znal ale ogolnie znacznie mniejszy przyjechal a wiec czy warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
za***iscie duzo mu spadlo, ale ja niemam zamiaru brac takiej ilosci, najwyzej 2-3 i to wszystko, a jak myslisz jakby pil na mayday caly czas i nonstop tanczyl(pocil sie strasznie) to tez by mu tyle spadlo, ale te 2,5 cm mniej mial zaraz po przyjechaniu z imprezy(odwodniony strasznie, glodny, itp.) czy juz kilka dni po,jak juz doszedl do siebie? ja tez zaraz po imprezie mam z 1cm mniej w bicepsie ale jest to spowodowane odwodnieniem i dlugim niejedzeniem(brak glikogenu w miesniach itp.) ale jak na drugi dzien juz pojem i wydobrzeje to niejest az tak zle, zreszta kazdy tak ma. czekam na dalsze wypowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
napisales: ,,a jak myslisz jakby pil na mayday caly czas i nonstop tanczyl" z tego co wiem to na mayday nie mozna nic pic bo tam nie ma chyba ze Ci chodzi o zwykla wode z kibla ale nie znam nikogo kto by jechal przez cala polske zeby pic zwykla wode a te 2-2,5 cm to bylo od razu po jakos po tygodniu jak sie nie mysle wrocil mu jeden centymetr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
aha 1 cm a ile cwiczyl przez ten tydzien czy wogule nie cwiczyl w tym tygodniu po imprezie? A jak myslisz jak bym wypil 4 browary na dysce to bylby taki sam skutek kataboliczny jak po 1-2 tabletach?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tłuszcze????

Następny temat

Drgawki mięśniowe- wiem magnez ale nie pomaga

WHEY premium