SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy takie odzywianie ma sens?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 944
Witam. Mam 20 lat, wzrost 184m waga 85. trenuje 3x w tygodniu na silowni. Moim celem jest przybranie masy miesniowej. Czy mam diete to ciezko powiedziec, poniewaz jestem studenem, mieszkam w akademiku i to tak roznie bywa. Chcialem sie zapytac czy takie odzywianie ma sens i ewentualnie co tu zmienic.

Posiłki poranne to:

chleb zwykly z twarogiem połtustym badz serkiem granit i do tego jakies jablko sporadycznie + codziennie rano bialko serwatkowo( w dni treningowe pije dodatkowo po treningu), w niektore dni rano jem 3 jajka gotowane badz platki owsiane ( ogolnie to posilki naprzemiennie stosuje)

godzina 13.30 drugi posilek obiad:

kawalki piersi z kuraczaka z ryzem i warzywami ( 2 badz 3 razy w tyg) a tak to normalny obiad ( pierogi, kielbasa gotowana, klopsy, kotlety) unikam raczej ziemniakow.

Trening godzina 17:
bialko serwatkowe + ryz badz kurczak

godzina 21:
jogurt, owoc, dwie krompki chleba z serem zoltym, badz szynka.

Chciałem sie zapytac czy mniej wiecej takie zestawienie ma jakis sens? czy to cos pomoze w czyms czy nie. Dodam, ze nie pije alkoholu, okolo 1.5lity wody niegazowanej dziennie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
dieta do zmiany, nie masz pelnowartosciowych i dobrze zbilansowanch posilkow, do tego masa przetworzonych produktow, ziemniaki nie są złe

poczytaj tematy podwiesozne i ułoz porządną diete

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie ma to sensu. Choć dosttosuj sie do 10 wskzaówek żywieniowych bo w każdym posiłku coś nalezy zmieniać udoskonalać....

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 944
Dobrze, zaraz będę czytał i ułożę jakąś. A takie głupie pytanie. Używając mniej więcej tej diety jeśli tak to można nazwać, to trenowanie na mase mi nic w tym momencie nie daje? efekty będą bardzo znikome? Przecież są tu produkty które zawierają weglowodany i białko. A nie bardzo mogę sobie pozwolić na coś fachowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
jesli bedzie nadwyzka kaloryczna to zlapiesz mase tłuszczową
chodzi tez o jakosc produktow, węglowodany węglowodanom nie rowne, bialko i tluscze rowniez

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
za fachowe produkty uznałbym tutaj naturalne jak najmniej przetworzobne i na tym bym bazował wystarczy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłek potreningowy - pytanie

Następny temat

Super Cuts 3

WHEY premium