SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy sie opłaca???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
Mam takie pytanie odnośnie tej serwatki uzyskiwanej z bodajże mleka, tej takiej bardzo taniej 5kg za 59zł, napewno o niej słyszeliście, można ją kupić na allegro. Dla przypomnienia podam jej wartości odżywcze w 100g(to zalecana 1 porcja) - białko 13g, ww -70g, tł - 1,25g. Czy opłaca sie ją kupić i brać tylko do uzupełnienia posiłku np śniadania, słyszałem gdzieś że od tej serwatki to sie można nieźle otłuścić, jakie jest wasze zdanie. Prosze o odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli to z allegro to daj se koles spokoj bo albo tego nie dostaniesz albo to bedzie jakies konkretne gowno mowie ci raz widzialem na poczcie jak koles odbieral paczke z allegro byla pusta :D:D...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
tak masz racjie ta serwatka jest rewelacyjna jesli chcesz wystepowac w zawodach sumo lub byc bohaterem programu na discavery pt"jak przytyc 300kg" .Oki zarty na bok daj spokoj nawet glowy sobie nie zawracaji o tej "odzywce" bylu juz kilka razy na sfd pisane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
smieci zreszta ja bym sie bał kupować odzywki niewiadomego pochodzenia, cholera wie skad oni je łojąnalepki i opis zrobiony w wordzieheh stary odpuśc sobie ten syf...

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
poczytaj oniej w suplementacji

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
DZIĘKI TEŻ TAK MYŚLE, CHCIAŁEM SIE UPEWNIĆ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co do diety

Następny temat

Potrzebuje diety na mase!!!

WHEY premium