SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy pojawiły się jakieś mięśnie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od kilku dni ćwiczę z rehabilitantem. Podnoszę jeden kilogram na nogę, także nie pogadasz. Czy pojawiły się już jakiekolwiek mięśnie? Bo mam wrażenie że są mniej zwłokami niż były.




1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakby co to zdjęcie z góry to zdjęcie z dzisiaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Witaj,
Budowa mięśni to proces długotrwały i nie trwa kilka dni. Mimo to dalej termin z rehabilitantem i się nie poddawaj!
Oprócz ćwiczeń warto też dorzucić zdrowe odżywianie.

Powodzenia!

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to to wiem, ja w ogóle zawsze się zdrowo odzywialem i uprawialem kiedyś sport, tylko teraz mi zdrowie nie pozwala. Ale na pewno wrócę do sportu.a to zdjęcie to też ku pokrzepieniu serc tych, co uważają że są za mali, niech spojrzą na mniexd

Na tę chwilę to mnie nie idzie o bycie jakimś dzikiem tylko żeby mieć siłę po prostu gdzieś pójść, a do tego mięśnie są potrzebne.


Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-01-20 14:29:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234865
Witaj. W kilka dni nie zbudujesz masy mięśniowej. Co najwyżej możesz nieco przywrócić trofike mięśnia nieco wypełnić go glikigenem aby był powoli nieco silniejszy i bardziej wytrzymały.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Okej, dzięki za odpowiedzi. Na tę chwilę wystarczy jak będą po prostu mocniejsze. Ale jak je dotykam to czuję, że nie są już takimi flakami jak wcześniej. Będę ćwiczył dalej, na razie udało się dojść do tego że nie potrzebuje już pomocy żeby dojść do łazienki, a będzie jeszcze lepiej. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Skup sie narazie na odzyskaniu pełnej sprawności a nie mięśniach.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale do sprawności są mi mięśnie potrzebne, nie mówię że jakieś super ale jakiekolwiekxd. A lekarz mnie chwali, że ćwiczę bo apetyt lepszy, psychika lepsza bo endorfinki się wydzielają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
A poprawia sie sprawność i sila nog?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234865
Odbudowa mięśni to zazwyczaj kolejny z etapów jaki podejmuje się pod długotrwałym unieruchomieniu.to norm e że mięśnie nieużywane stają się bardziej wiotkie.sam ruch niekoniecznie ukierunkowany na trenubg siłowy powinien poprawić sytuację.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poprawia, może nie ze względu na mięśnie same w sobie, ale jak już mówiłem, mam lepszy apetyt, więc więcej mogę zjeść (jak nie pocwicze to wcisne w siebie kilka łyżek zupy i mam dość).psychika lepsza więc sił też więcej. Dzisiaj doszedłem okazało się, że mogę już chodzić bez pomocy do łazienki, co prawda jest to tylko pięć metrów, ale kilka dni temu byłoby to niemożliwe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie wielokrotne 60kg trening

Następny temat

Rower zamiast biegania jako stała, regularna aktywność

WHEY premium