SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy po propie zejdzie tłuszcz?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
I tak o wszystkim przesądza genetyka,potem dieta etc.
Z całym szacunkiem do przedmówców

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 354 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6074
Oczywiscie, ze zgadzam się ze dieta warunkuje to, czy gubimy tłuszcz czy nie, ale nie zgodzę się, że saa nie mają wpływu na szybkosć zatłuszczania bądż spalania tłuszczu, bo metabolizm jest wtedy inny. Nie twierdzę tez, że prop działa jak spalacz, nie o to chodzi.Na forum spotkałem się z artykułem, w którym jest wzmianka,że testosteron wpływa tez na szybkość spalania tkanki tłuszczowej za sprawą przyspieszonego metabolizmu-wszystko w organiźmie wtedy hula, łatwiej jest zrobić masę i łatwiej spalic tłuszcz. Moje pytanie dotyczy tego, czy uzywając propa i stosując diete mogę spalic tłuszczyk przy wzroście masy mięsniowej-pytanie do tych co doświadczyli takiego zjawiska, na poparcie tezy zawartej w artykule.

Zmieniony przez - tredi2 w dniu 2009-08-25 20:20:34

Zmieniony przez - tredi2 w dniu 2009-08-25 20:20:54

Zmieniony przez - tredi2 w dniu 2009-08-25 20:21:18

There is no limits to what a man can accomplish...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988
Przy ODPOWIEDNIEJ(do oczekiwanego rezulatu) diecie i propie, spalisz tłuszcz i zbudujesz masę.

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
A mnie się wydaje,że Chudy trafił w sedno.Za spalanie tłuszczu w największym stopniu odpowiada,drapanie się po jajach.Trzeba tylko osiągnąć odpowiednie tętno i utrzymać je przez jakąś godzinkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988
hehehee sog

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 354 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6074
Tętno 60% maksymalnego,hehe

There is no limits to what a man can accomplish...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jezeli jestes szczesciarzem z dobrym genem to moze sie udac jak najbardziej,

jezli troche gorszym to budujac mase lekko sie podlejesz, co bedziesz mogl spalic pozniej,

jeszcze gorszym, to zbudujesz troche miesa i troche fatu i zrzucajac fat stracisz tez miesnie i wyjdziesz na bilans 0

Ale tepe hoooye i tak powiedza Ci, ze micha byla zla i to dlatego

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 354 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6074
Wydaję mi się, że trafię w tą drugą opcję:)A co do michy to ma być oczywiscie na plusie tylko obciąć węgle rozumiem?

Zmieniony przez - tredi2 w dniu 2009-08-25 21:30:42

Zmieniony przez - tredi2 w dniu 2009-08-25 21:31:07

There is no limits to what a man can accomplish...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4708
obetnij węgle racja i owinno być ok a ja mam taką genetykę że nawet na etanie mnie wycina zero tłuszczu nic wody teraz też niedługo wchodzę na propa zobaczymy jak mnie sponiewiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 354 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6074
Ja tez mam nadzieję, że mnie porobi bo to first time:)

There is no limits to what a man can accomplish...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna porada!!!!!!!!

Następny temat

Primobol 100 + Winstrol Depot + Meta

WHEY premium