SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy nasz ulubiony soke pokłocił się ze swoimi pupilami?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
tsailifo Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 678 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5210
Może on rozumie tylko swój język, więc łatwiej będzie mu zrozumieć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 627 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9388
Shinji77, no tak, było kiedyś tłumaczenie imion na porządku dziennym, ale to chyba gdzieś w XIX stuleciu ostatnio...

Trenerów dzielimy na dwie kategorie:
- jedni potrafią wiele rzeczy, których nie uczą
- drudzy uczą wielu rzeczy, których nie potrafią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1944
Ciekawe historie o Jacku sie rodza na tej stronie. Nieznam Jacka osobiscie ale jak to czytam to odarazu widac ze to tworczosc wlasna autora.
Hmm 5 aut z calej Polski, to mogli pokazac rejestracje ze faktycznie z roznych rejonow a nie sasiedzi z ulicy.
pozdrawiam Technik, Ratownik Medyczny i kilka innych tytulow...

Zmieniony przez - LBshinai w dniu 2011-03-29 17:53:27

NO TRESPASSING! Violators will be shot. Survivors will be shot again !
Jeżdzisz Mitsubishi zajrzyj http://forum.mitsumaniaki.pl/
karate w Lightwater Surrey www.shinaidokarate.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 627 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9388
Wracając do kwestii językowych, zauważyłem, że soke z polskim też ma problem. Z tego SB wylali go lata temu, a dalej sprawozdania na własnej stronie pisze językiem jak z jakiegoś raportu:
"Po zakończeniu tego szkolenia i zdanym egzaminie na stopień 10 kyu około godz. 16 wyjechali jego samochodem osobowym do rodzinnego domu soke ****, skąd po obiedzie **** wyruszył w dalszą drogę do Torunia."
:)

Zmieniony przez - PA w dniu 2011-03-29 18:10:47

Trenerów dzielimy na dwie kategorie:
- jedni potrafią wiele rzeczy, których nie uczą
- drudzy uczą wielu rzeczy, których nie potrafią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2934
LBshinai, nie dane nam było poznać się osobiście. Nie ma to jednak w tym momencie znaczenia. Zgrupowanie się odbyło, i były tam osoby z różnych rejonów. Te osoby jednak nie są zorientowane gdzie leży prawda. Dezorientacja tam jest szczególnie wysoko uskuteczniana, zresztą dla przypomnienia, wszak sam kiedyś murem stawałem za autorem relacji. Dopóki nie przejrzałem na oczy..i zdecydowałem się odejść. Historia jest tak wielowątkowa i zapewne znajdzie swe ujście za jakiś czas, czego ów się obawia. Będzie to ku przestrodze innym, nie znają tego człowieka, jak i nie znałem ja. Zresztą niektórzy już próbują ze mną nawiązywać nieoficjalny kontakt. Oczywiście może to być jakaś podpucha, ale może to być też próba zweryfikowania i przesiania przez sito tego co im wpaja. Nie będę ujawniał tych osób,nie są gotowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 723
o nie tylko nie do Torunia

Super miejsce do treningów sztuk walki w Toruniu dla dorosłych oraz dzieci :) www.tasw.pl www.bjj-torun.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1944
Nie watpie ze byly osoby z calej polski, tylko ze jak ja bym to chcial pokazac za pomoca zdjec roznych pojazdow.To pokazal bym czesc rejestracji, bo to wyglada jak zdjecie z lokalnego parkingu:) pozdrowienia Jacku

NO TRESPASSING! Violators will be shot. Survivors will be shot again !
Jeżdzisz Mitsubishi zajrzyj http://forum.mitsumaniaki.pl/
karate w Lightwater Surrey www.shinaidokarate.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Przecież to jest upokarzające dlań, że prezes "wielkiej" federacyjki fotkami samochodów próbuje przekonywać swoich czytelników, że ktoś jeszcze chce do niego przyjeżdżać! Ja w niedzielę też prowadziłem szkolenie dla moich instruktorów i asystentów, na którym było 10 osób i nie z całej Polski, tylko z woj. mazowieckiego - ale nie robię wokół tego wielkiego wydarzenia i nie zamierzam pisać na swojej stronie o tym. Swoją drogą, to wiarygodność tych zdjęć jest mocno wątpliwa - śnieg dawno już zginął...

Zmieniony przez - MarKosTSD w dniu 2011-03-29 18:31:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Shinji77, no tak, było kiedyś tłumaczenie imion na porządku dziennym, ale to chyba gdzieś w XIX stuleciu ostatnio...

Takowa maniera powróciła do nas wraz z "radosnymi czerwonymi s****ielami" więc (tutaj nawiązuje do Twojego kolejnego posta) wcale nie dziwię się, że Rychu jako były pracownik SB lubuje się w takim stylu

Tak btw. jeżeli można wiedzieć, PA - filolog ?

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
soke, weź no popraw ten art karatetsunami.eu/pl/index.php?id=286

Bo M.Ł. został zdegradowany ze tego stopnia http://www.kozienice.oyama.pl/index.php?s=artykul&id_pod=20&t=Wykaz-wyzszych-stopni , ten za którego ogłaszałeś "mistrzem" okazał się nie mistrzem - o czym dawno już pisałem - dobrze, że J.D. w końcu na nim się poznał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SIŁOWNIA DO GRAPPLINGU

Następny temat

Szybkosc

WHEY premium