SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy moge treznować ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54
Witam wszystkich an forum jest to mój pierwszy post:)

Mam takie pytanie.. mam 16 lat i 4 lata trenuje juz jiu-jitsu ale malo umiem i chialbym zmienic dyscypline.Myslałem właśnie nad tajskim boksem i mam takie pytanie czy jako świeży zawodnik co nigdy nie trenowl boksu moge sie zabrac za muay-thai?
Jak wyglądają takie treningi bo mam obawy czy nie będę strasznie na sam początek w tube wyłapywał.I jeszcze jedno ja jestem ze Szczecina i jakby kotś mógłby mi polecić jakaś sekcja (wiem czytalem na forum i dowiedzialem się o paru) ale no nie wiem czy dobrze by było gdybym trafił do sekcji z ćwiczącymi co każdego na rinu rozwalają.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
w klubach jest podzial na grupy poczatkujace i zaawansowane wiec nie martw sie o dostawanie w tube bo tam kazdy bedzie dopiero stawial swoje pierwsze kroki w treningach Mialem juz dluzsza stycznosc ze sportami walki wiec w jakims stopniu mozliwe, ze bedziesz mial przewage nad reszta poczatkujacych( np. kondycyjna)

Co do klubu to najlepiej przejdz sie po kazdym. Pierwsze treningi sa darmowe i tak.
Wtedy sam stwierdzisz gdzie najbardziej Ci bedzie odpowiadac

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
1 możesz się zapisać
2 każdy jakoś zaczynał
3 sparingi będziesz miał dopiero po paru miesiącach o ile będziesz chciał

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
nie trenując wcześniej boksu napewno bedziesz mogl sie zbrać za muay thai

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2178
Ja trenowalem przez pol roku zapasy i nawet pierwszy sukces byl

Ale znudzilo mi sie szybko...wiec zapisalem sie na boks tajski i chyba nie jest zle...wiec gwarantuje Ci ze jesli cwiczyles ju-jitsu(czy jak to sie pisze ) przez 4 lata to tez nie bedzie zle z Toba...bedziesz mial przewage sily i kondycji nad wiekszoscia poczatkujacych...i jakas koordynacja ruchow juz bedzie...wiec zapisuj sie jak najszybciej

...wybieraj wybieraj wybieraj co wolisz-prawą czy lewą rękę mam Ci up******ić...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Jeśli mało umiesz po 4 latach to chwytowe SW z pewnością nie są dla ciebie, w klubie powinien być podział na początkujących i zaawansowanych więc nie powinieneś prędko dostać po ryju. Każdy miał trudny początek więc się nie przejmuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54
Dzieki za odpowiedzi rozwialiscie moje obawy :)

W roli wyjaśnienia:
Jak ja zaczynałem trenować Jiu-Jitsu byłem w 5 klasie szkoły podstawowej wowczas bylem w grupie z jeszze młodszymi ode mnie i byliśmy nauczani podstaw podstaw Jiu-Jitsu.Takie już prawdziwe trenowanie zaczęło się gdy przeszłem do grupy zaawansowanej ale przyznam ze rzuty perfekcyjnie mi nie wychodzą, za to dobrze radze sobie w parterze a w stójce bardzo średnio.Dlatego właśnie chcę sie zapisać na Muay-Thai :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Od razu mówię Ci nie bój się, że "dostaniesz w tube" bo każdy dostaje na początku i każdy później żyje. Trenuj śmiało! Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kazdemu sie zdarza dostac i nic w tym dziwnego ;D nie ma co sie bac ja juz tyle razy dostalem na treningu i jestem tylko troche glupszy ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ułożyć własny trening wytrzymałościowy

Następny temat

Liga A1 - zdjęcia

WHEY premium