SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy można zmienić Nick??

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2098
Siemka, nie wiedziałem gdzie zamieścić i ten dział wydał mi sie najodpowiedniejszy. Chciałbym wiedzieć czy zmiana Nicku jest możliwa?? Bo zrobiłem sobie Nick MlodyJagla a chciałbym go zmienić na Jagla. Jest taka możliwość?? Bo jak nie to czy można usunąć to konto i założyć nowe i przełożyć np przeczytane artykuły??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
nie ma takiej mozliwoście niestety =/

Też miałem ten sam problem. Jak założysz nowe konto stracisz abonament no i te przeczytane jak i wysłane artykuły =D

Najbardziej stracisz na tym abonamencie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21735
Twister chyba bys mial wiecej do stracenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2098
Czyli pozostaje mi tylko założenie nowego konta?? a jak usunąć to stare?? bo nie wiem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
Po dłuższym czasie nie logowania się(chyba rok) konto jest kasowane, a twoje stare posty są opatrzone nazwą usera SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21735
ooo dzięki danio..

a ja zawsze myślałem co to ten nick SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Wiele do stracenia nie masz, możesz założyć nowe konto z przemyślaną nazwą jaka Ci odpowiada.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2098
A czy jak mam nick MlodyJagla i przy rejestracij wpisuje Jagla to mój nick takjakby zajmuje tą nazwe?? Bo na 99% ja tu konta Jagla nie zakładałem a nie widziałem żadnego Jagły i nie moge zrobić nowego konta ;/ Co ja mam zrobić teraz ??<beksa> :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
Pewnie jest zajęty ehh...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
nick Jagla juz istnieje

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4035
co do tego abonamentu to z tego co wyczytalem [taka tabelka] to podstawowe plusy to dawanie sogow oraz wysylanie odpowiedzi bez ograniczenia czasowego czy moze jest jescze cos fajnego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ SIĘ OCKNĄĆ!!!

Następny temat

!! ABONAMENT - SKONCZYLY SIE KODY???????

WHEY premium