SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mam zmienic rozklad btw?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
z sieciówką, to pewnie dla odmiany tak, ale spoko wszytsko sie daje , nei ma co dodatkowo wydawac pieniędzy

I tak dieta dieta zero to przyjmuj 170g ww i resztę tłuszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3356
Dziekuje, po pracy zrobie obliczenia i przykladowe jadlo dla 3 rozpisow. Jutro czwartek i myslalam ze zrobie:
czwartek silowy1
piatek obwodowy1
W przyszlym tyg - tak jak zalecilas:)

170g ww gdzie ja tyle znajde:)

Zmieniony przez - nunka w dniu 2014-01-29 10:30:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i cisnij, siła to siła musisz wywalczyć ile dasz radę, a obowdowe to jedziesz wiadomo , byle technika nie kulała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3356
czyli w obwodowych lepiej mniej ciezaru dac a zrobic szybciej(bez przerw) i wiecej powtorzen ?

3a to uginanie z supinacja to uginanie czego?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ramion
No na pewno tu w obwodach nei zmieniasz cięzaru w czasie ćwiczeń tylko lecisz na okrędkę więc trzeba dobrac tak by jednak dobic w pobliże 20 powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3356
czy dobrze diete zrozumialam? skomplikowane to liczenie jest:)
DS 1700kcal 100b/68 t/170ww
DO 100b/58t/170ww
DNT 100b/ 68t/120ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no tak mniej więcej będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3356
Poczytalam, naogladalam sie filmikow I taki oto sobie plan na kolejnych pare dni ustawilam. Celem sa 4 treningi w tygodniu. Czasem treningi beda w innym ulozeniu niz 1,1,wolne,2,2,wolne,wolne bo niestety czestwo wyjezdzam w zwiazku z praca...Mam nadzieje ze to nie bedzie przeszkadzalo jak dam z siebie 100%

Czwartek Sila 1 DS 1700kcal 100b/68 t/170ww
Piatek Obwod 1 DO 100b/58t/170ww
Sobota DNT 100b/ 68t/120ww
Niedziela Sila2
Poniedzialek DNT (wyjazd sluzbpwy)
wtorek Obwod2 (nazywam Obwod 2 mimo ze jest taki sam jak Obwod1 zeby wiedziec ze drugi raz w tyg robie)
Sroda DNT
Czwartek Sila 1
Piatek Obwod 1
Sobota - wakacje na tydzien, moge robic jakies wytrzymalosciowe/crossfitowe krotkie treningi czy lepiej aero?

Obi, miske trzymam czysta caly czas (od 1 stycznia 100%) I zastanawiam sie czy warto mojego fitnespala wklejac codziennie czy lepiej tylko rozklad btw podac I w skrocie co wpadlo do brzucha?
Zazwyczaj jjem to samo jak sama gotuje a na wyjsciach sluzbowych zazwyczaj jjem grillowane miecho/owoce morza ze sldkim ziemniakiem I salatka wiec wmiare latwo jest mi wszystko zliczyc.
ooo, I jak mowilas nie nie liczyc zieleniny to mialas na mysli wszystkie warzywa czy tylko warzywa zielone?
Dzisiejsza miska. Skoro dzien nietreningowy to obcielam carbsy z tego co zaplanowalam wczesniej zeby zmiescic sie w tym co Obi kazala dzis, mianowicie -50g ww w DNT.

Jutro pierwszy trening




Zmieniony przez - nunka w dniu 2014-01-29 23:21:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
miska idealna, nieliczenie warzyw dotyczy tylko zielonych wiesz liście itd
Tak gwoli przypomnienia ryby, o ile nie masz uczulenia beda sie najlepiej sprawdzać jako źródło białka dla ciebie. wsuwaj koniecznie brokuły, szpinak w szczególności i kapustne w ogóle w duzych ilościach
pij wieczorem zawsze szklankę naparu z mniszka lekarskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3356
Obi dzieki za odpowiedz. Ryby i owoce morza uwielbian i tylko jakos w tym tyg tak miecho mecze. Ziolka kupie I bede pic.

Dzien 1 Sila 1

nie wiem jak obrazek tu wstawic wiec tabelka bedzie pewnie na dole postu...

W A1 za szybko dolozylam I just w 5 seri skonczylam na 3 powtorzeniach. B1 przy 40kg ciezko juz bylo dociagnac do brzucha I zrobic spiecie grzbietu.

Nie wiem czy opuszcanie dobrze robie... chyba zle bo sie opuszcam i sie pdciagam to bardziej takie podciaganie mi wyszlo... Moge sie podciagac na gumie?
Ogolnie trening sprawil mi przyjemnosc. Troche dziwnie bylo nie miec supportu przy wyciskaniu (wczesniej zawsze mialam kogos) ale moze nastepnym razie bedzie jakas dusza w poblizu I bede mogla poprosic…

Miska trzymana 100% jak zaplanowano. Wegle sprawiaja mi okropna radosc:) 100B/73/T/162W i mnostwo szpinaku, kale i salaty.









Zmieniony przez - nunka w dniu 2014-01-30 17:03:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sposob na wystajace obojczyki

Następny temat

Spalacz tluszczu dla kobiet

WHEY premium