SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jest to możliwe?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4920
Siema. Jestem dziś 5 dzień na cyklu testo enan. Poleciał dopiero 1 strzał 5 dni temu 250 mg. Z racji, że jest to mój pierwszy cykl chciałem się zapytać, czy jest to możliwe, że już po tylu dniach czuje tzw "moc" tego środka ? W takim sensie, że mógłbym siedzieć na siłowni i robić treningi po 3h. Śpię po 5-6 godzin i czuje się zregenerowany . I najwazniejsza rzecz, ze nie robiłem nóg z miesiąc czasu, a przedwczoraj zrobiłem trening nóg 4 serie przysiadow, 3 serie na suwnicy, żuraw 4 serie, 5 serii wspiec na palce na lydki i nie mam prawie zakwasow, już dziś czuje, że mógłbym na spokojnie zrobić trening nóg. Zawsze nawet jak ćwiczyłem na sucho to przez 3 dni miałbym problem z chodzeniem, nawet po tak lekkim treningu. Dodam tteż że waga poszla o okolo 2kg przez te 5 dni. Gdzies czytalem ze po 3 dniu od strzała czuć już lepsza regeneracje. Nie wiem czy sobie nie wkrecam, ale zakwasow nie da sobie raczej wkręcić, aczkolwiek w sumie to nie wiem. Pozdrawiam


Zmieniony przez - Varghulf w dniu 2023-06-11 07:19:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 81 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1573
Moim zdaniem to głowa + trochę wody zaciągnął


Zmieniony przez - hatkinson w dniu 11.06.2023 08:25:20
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Miałem to samo jak zaczynałem. Tren przy tym wysiada. Głowa poprostu, może nagły wyrzut hormonów troche. Test już działa, ale poziom jest jeszcze za niski na taką moc. A potem to uczucie gdzieś znika niestety.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Chciałbym 2kg robić w 5 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 81 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1573
„osi hormonalne potrzebują 6-8 tygodni, żeby wprowadzona zmienna zadziałała” - sam moge to potwierdzić po własnych doświadczeniach ze dopiero po tych 8 tygodniach czułem ze to już sie rozkręciło, bo pierwsze tygodnie to spory rollercoster jak jesteś na 1 cyklu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4920
@hatkinsob co masz na myśli, że pierwsze tygodnie to spory rollercoster?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4920
No ale jeżeli poszedłbym zrobić w tym momencie badania (dziś był drugi strzał 250mg) to na pewno teścia miałbym o wiele podwyższonego niż naturalnie. Dlatego nie rozumiem jeżeli już jest w organizmie, na badaniach wychodzi jego nadmiar, to organizm musi to jakos odczuwać. Wiem, słyszałem że dopiero gdzieś w 4 tygodniu się rozkręca. Nie chce żebyście to odebrali jako atak, ale po prostu czuje się trochę inaczej niż jakbym nic nie walił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 81 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1573
Rollercoster pod tym względem ze ingerujesz w gospodarkę hormonalna, twoj mózg wie ze zrobiłeś sobie strzała z teścia ale twoj organizm tego nie wie. Musi teraz to wszystko „przerobić” i dostosować się do tego ( Homeostaza itp). Zacznie podnosić ci się estro i prolka. Jak wybije ci estro poza skale to wrzucisz IA co znowu trochę zaskoczy twój organizm. Te wszystkie wahania będą oddziaływały na ciebie wzrostem ciśnienia, spadkiem libido, rozdrażnieniem dlatego spotyka to moim zdaniem każdego na 1 cyklu.

A co do stężenia testa: https://www.sfd.pl/Testosteron_enanthate_stale_stezenie_od_3_dnia-t251305.html

Masz przykłady w jakim tempie testosteron osiąga jakie wartości. ( 3 przykład jest dla ciebie bo 2 pierwsze są z kickiem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
hatkinson: zerknąłem w temat. Mniejsza o test, ale te nicki sprzed lat... B-50, eOr... Ciekawe co teraz się z nimi dzieje... Jest i Aleks na kolejnych podstronach: "Nie po to sa produkowane srodki z estrem enanthate aby je wbijac co 2 dni poza tym zamiast skupiac sie na stalym stezeniu lepiej przylozyc sie do diety oraz treningu a efekty beda takie same jakbyscie wbijali co 5 dni
Jesli ktos lubi sie kluc co 2 dni proponuje estr propionate...". Sentymentalizm mnie dopadł... Idę zbadać sobie estro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 81 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1573
Nie żebym się ciebie czepiał, ale w jaki sposób twój komentarz odnosi się do tematu? Chyba ze tak po prostu skaczesz po tematach i lubisz sobie popisać. Chociaż czytając pare twoich wpisów pewnie zadasz mi zaraz pytanie czy każdy komentarz musi się odnosić do tematu - nie, nie musi ale powinien.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Wydaje mi się, że komentarz Aleksa odnosi się do tematu. W dobie bicia ed autor zapodał co 5 dni i zdziwił się, że tyle profitów, choć według wielu powinien mieć huśtawkę i ledwo funkcjonować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dłuższy cykl enan + tura

Następny temat

Cypio z trenem i turą,przejście na enan, deca i vino

WHEY premium