SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jest sens układać dietę?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 667
witam !
Mam 15 lat na siłownie chodzę ok. 4 mies. ale to było 1 raz w tygodniu.
Teraz będę zaczynał 2 razy a we wakacje bardziej wymagający trening :P
Moje pytanie jest takie czy mam obierać jakąś dietę ?
Ale problem jest w tym ze moja dieta będzie mogła obejmować większość posiłków oprócz obiadu 9 Chodzi o to ze nie będę robił 2 obiadu dla siebie jak mama robi dla nas wszystkich ) to raczej w mojej sytuacji się nie zmienni dopóki nie będę bardziej doświadczony i trochę dłużej pochodzę :)
Więc czy jest sens obierania diety ?
Aha narazię robię trening na masę ( jeśli się wam przyda ta informacja :)
Proszę o pomoc :P
Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zawsze jest sens inne posiłki bedziesz mógł zmienić więc warto spróbować jeśc dużo i zacząć zdrowo sie odzywiac

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 211 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14111
jak s.m.p.a. zawsze jest sens, zrób sobie nawet zarys diety, a najbardziej sie skup na posiłkach około treningowych.

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości."

"Jeżeli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?"

"Większości łatwiej ignorować prawdę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 667
Ok dzięki za odpowiedzi > Na pewno zacznę w najbliższym czasie robić dietę a co do obiadu to mama gotuje zdrowo :P więc nie ma problemu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Pamietaj zeby w tym wieku trenowac z kims doswiadczonym i nie zrobic sobie krzydny. Najlepiej z trenerem, przynajmniej kilka treningow.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 667
Tak rozumiem cie . Ale niepotrzebny mi jest trener i nie mam na niego kasy . Ale pytam się na siłowni jak co zrobić i szukam w internecie i jak narzazie nic mnie nie boli i jest OK
W woli wyjaśnienia jak pisałem że mi jest niepotrzebny to chodziło o to że po prostu mój trening nie jest tak skomplikowany i też pytam się innych . :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
narazie może Cie nie boleć ale na technike zwracaj szczególną uwage

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 667
No ja wiem oczywiście .
Poczytałem trochę trochę popatrzyłem i wiem jak się wykonuje jakie ćwiczenie i na co zwróć uwagę .
Ale mięśnie bolą czasami po treningu ale to normalne zakwasy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie do końca zakwasy ale dobrze że odpowiednio umiesz ja zastymulować

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 667
a co to może być znaczy to nie jest taki ból ze cały czas boli .
Tylko na przykład jak wczoraj robiłem tricepsy to dzisiaj jak mocno wyciągam ręce do góry to minimalny ból nawet nie ból tylko czuje te mięśnie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Opozniona bolesnosc miesni.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę diety

Następny temat

Dieta dla ektoformika

WHEY premium