SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ja coś zdziałam w BJJ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Bedziesz potrafil obalac i sie bronic przed obaleniami,na pewno to ze masz mala mase cialo bedzie deprymowalo to, ze wiecej uwagi bedziesz musial przykladac technice anizeli walce silowej.Idz na bjj.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Moim zdaniem [pojscie na BJJ to w Twoim przypadku świetny wybór. I tyle.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10256
chłopie...zapisuj sie na bjj... ja żałuję że zrobilem to tak pozno :/ w wieku 17/18 lat ... jak masz 15 lat to w moim wieku bedziesz wymiatal ... waga się nie liczy , liczą się checi [ja 63 kg przy 180,5 cm wzrostu i daje radę]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
mnie dzis w klubie bjj potargał zdrowo chłopak o 20 kg lżejszy ode mnie. nie zastanawiaj się tylko szoruj na matę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
zreszta jak bedziesz trenowal z ciezszymi to z lzejszymi sobie spokojnie poradzisz pozniej

pzdr

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 816
Dzięki że mnie pozytywnie nastawiliście :}
A ile mniejwięcej kosztuje GI?

Opcja dostępna po rejestracji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10256
ja kupilem gi na allegro ... białe gruba plecionka (gora) 19 oz góra + spodnie + pas = za 130 zl - z przesylka 137 zl poszukaj w swoim miescie pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
https://www.sfd.pl/search.asp
kliknij szukaj według słow gi, judogi, judoga. sporo ostatnio się o tym pisało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
ale nie musisz mieć od razu gi, a może nie spodoba ci się coś w Bjj? Szkoda marnować kasę na gi. Z czasem jak ci się treningi spodobają to zakup

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Prawde mowi,wez sobie spodenki i koszulke czy dresik jakis,szmaty jakie masz najgorsze w domu,bo mozliwe ze Ci podra w trakcie treningu.Pierwszym kimonkiem ktore Ci moge smialo polecic,to szmata jakas kupiona w ciuchlandzie/szmateksie czy jak tam wolisz nazwe.Za 30 zl bedziesz mial gi jak sie patrzy,jezeli juz wydawac wiecej to lepiej odlozyc na cos naprawe porzadnego. Ja wlasnie mam szmatke z ciuchlandu i nie narzekam,odlozylem i teraz zmienie na cos wypasionego typu Koral czy Atama.

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kurs uderzania kickboxing

Następny temat

Prosze o pomoc!!

WHEY premium