SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy gdzieś w okolicach Rudy Śl. / Zabrza jest grupa Crossfit?

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11906

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 556
no to jest nas troje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 556
Dziś byłem na Fit boxie i już niedługo może coś ruszy w sprawie crossa. Trener planuje w grudniu

http://ivo-fitness.pl/aktualnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 556
a powiem że całkiem fanie i dobry wycisk :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
kurcze może się załapie na ten czwartek, mieszkam kolo Górnika i tak mega nie po drodze mi Mikule Koło Politechniki na Roosevelta będą otwierać w styczniu Fitness24 liczę że cos wymysla fajnego wiem że w Gliwicach maja aerobox itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 556
Hej

właśnie dostałem wiadomość od ivo - fitnes

w przyszły czwartek o 19:05 będą pierwsze zajęcia :D także jeli ktoś jest chętny...


zobaczymy co i jak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 556
to kto się pisze za tydzień w czwartek??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 556
ok juz po zajęciach był ogień jeśli ktoś jest chętny polecam, można się spocić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 412 Wiek 52 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5816
cwiczcie crosfitt w doma -dobiercie pora cwiczen w obwod i gro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 556
drugie zajęcia za nami a wycisk jest niemały,.... ktoś chętny?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia Mikołów/okolice

Następny temat

Wystartuj w Zawodach w Wielokrotnym Wyciskankiu Sztangi!

WHEY premium