SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy gdzieś w okolicach Rudy Śl. / Zabrza jest grupa Crossfit?

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11911

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 556
no i jak tam jakieś wieści??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 556
i jak cos wiadomo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Reebok jest w trakcie aktualizacji swojej strony i nie da się wysłać formularza do kontaktu. Jak tylko strona "wstanie" to napiszę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 556
A tutaj

http://www.klubladyfit.com.pl/index.php?item=1&subit=3

jest możliwość wynajęcia sali można by było pomyśleć żeby raz lub dwa razy się spotykać tylko ile osób byśmy zebrali..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 556
gdzieś znalazłem info 40 PLN/ godz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 556
z salą myślę że by nie było problemu w Zabrzu - mikulczycach tylko żeby zebrać z kilka osób chętnych. Zuzka miałabyś jeszcze kogoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Popytam. Póki co czekam na odpowiedź z Reeboka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpowiedź od Reebok:

Witam,
W chwili obecnej pracujemy nad tym aby powstały miejsca w Polsce gdzie będzie można uprawiać CrossFit. Aktualnie jedyny oficjalny klub CrossFit znajduje się we Wrocławiu ale już niebawem pojawią się kluby w Warszawie, Poznaniu i innych miastach.
Pozdrawiam,
Piotr Błaszczyk
Fitness Marketing Manager

Czyli na razie musielibyśmy się sami zorganizować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 556
no cóż.. ja jeśli byś była chętna na dojechanie do Zabrza- Mikulczyc mogę się spytać tego "znajomego" czy byłby zainterosowany i czy ma już może jakiś chętnych. Prowadzi coś na wzór cross takie ogólnorozwojowe wiec można by było może co neico zmienić, jest sala, sprzęt, nawet worki do boxowania

A czt ktoś z czytających byłby jeszcze chętny???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Mnie osobiście crossfit bardzo się podoba, chętnie bym spróbowała jestem z centrum Zabrza
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia Mikołów/okolice

Następny temat

Wystartuj w Zawodach w Wielokrotnym Wyciskankiu Sztangi!

WHEY premium