SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy clomid jest podrabiany?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5563
A ten co nie jest gorzki to na opakowaniu masz też naklejke z apteki z kodem kreskowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie nie dostałem opakowania tylko sam listek niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5563
EroJWP
Właśnie nie dostałem opakowania tylko sam listek niestety


Ten z naklejką pewniak a tamto nie wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
wszystko sie podrabia co jest w obiegu,
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie oba dostałem bez opakowania tylko listki same xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Zamiast podrabianej apteczki celuj w pewnego ugieela

https://www.sfd.pl/NOUVEAUX_Ltd.,_Switzerland_inj_&_tbl__temat_zbiorczy_-t1194520-s2.html 
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to jest ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 291 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16686
Mam taki sam clomid Anfarmu w pudełkach. Jeden jest twardy i gorzki jak się go potrzyma na języku to jest takie dziwne uczucie jakby język sparaliżowany - pudełko z greckimi napisami i naklejką "z apteki", grecka ulotka. Ten drugi rozpuszcza się od razu po kontakcie ze śliną, dużo mniej gorzki albo bez smaku coś jak kreda - pudełko z angielskimi napisami jakby wersja na eksport i ulotka po angielsku. W moim odczuciu ten drugi to jakiś wałek, ale bez badań to ciężko stwierdzić. Rożnica jest znaczna trochę to dziwne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 342
mam tak samo z tym, ze inny clomid dostalem w pudełku z kodem. Sprawdził ktoś czy to działa w ogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3813
Tez mam clomid który nie jest gorzki… w pudełku z naklejka i kodem kreskowym wobec tego o co tu chodzi podróba? A może ktoś napisze czy w jakiś sposób czuć działanie clomidu

ciągła walka o mięcho;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cz tamoxifen może iść razem z hcg

Następny temat

Siemanko jak poprowadzic dalej cykl? Jestem Obecnie na propie z npp

WHEY premium