SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Patriotpol jest zbanowany?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
To chyba Stassi go zbanowała, chyba kolejny przyklad samowolki...

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Dyletant działu "Trening"
*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
*Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....
*Nie jestem rasinimistą!Ale! To jest wielkie ale!Jako członek narodowej partii szwabolistycznej wierzę że, Uberleyben, must ge schtammen, zeinreich der podstępnyś Amstrong Jones!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2642 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19841
"Chyba" to nie jest odpowiedź. Wiadomo że mod nie poniesie żadnych konsekwencji ale przyznać by się mógł.

Informacja to nie rozkaz. Zatwierdź lub zignoruj.

Butterflies are random thoughts people have.
They live, They die, They are pointless.

Jonathan Watson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Nio sam wiesz jak to z nimi jest...czasem ich chyba troszeczkę ponosi ale teraz na forum kręcą sie osoby które banować należy od razu (vide Dziara czy Big Paker) chyba przez to niektrzy nie zastanawiają się czy banują wartościowego użytkownika SFD czy też zwykłego śmiecia...

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Dyletant działu "Trening"
*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
*Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....
*Nie jestem rasinimistą!Ale! To jest wielkie ale!Jako członek narodowej partii szwabolistycznej wierzę że, Uberleyben, must ge schtammen, zeinreich der podstępnyś Amstrong Jones!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
Powinien sie przyznac i powiedziec dlaczego...
Ale pewnie wie co go czeka i sie boi
A jak Brutusa posty poczytałem i te linki co podał to tez mi sie wydaje że to Placek mu bana zarzucił (ale pewie nie jestem)

Ciesz sie chwilą, bo nie wiadomo czy będziesz za chwile...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
A za co Stassi miałaby zbanować Patriotpola?
W końcu ustaliliśmy że ten który się pod nią podszywał to Peticker i on słusznie dostał bana.
Ale Patriotpol? To trwa już kilka ładnych dni i nikt nic nie wie.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
A Patriopol wrócił na forum?

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Dyletant działu "Trening"
*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
*Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....
*Nie jestem rasinimistą!Ale! To jest wielkie ale!Jako członek narodowej partii szwabolistycznej wierzę że, Uberleyben, must ge schtammen, zeinreich der podstępnyś Amstrong Jones!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Stassi nie ,kruszek znów miesza Fireowi się pomyliły nicki.
Placek tez mowil ze to nie on.




Doradca w dziale "Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
To może to był ksiądz kuleczka? Kurcze obawiam się ze nigdy do tego nie dojdziemy...

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Dyletant działu "Trening"
*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
*Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....
*Nie jestem rasinimistą!Ale! To jest wielkie ale!Jako członek narodowej partii szwabolistycznej wierzę że, Uberleyben, must ge schtammen, zeinreich der podstępnyś Amstrong Jones!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2642 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19841
Nadal wszyscy się wykręcają. Gratuluję odwagi. Tylko żeby mnie za to nie zbanował

Informacja to nie rozkaz. Zatwierdź lub zignoruj.

Butterflies are random thoughts people have.
They live, They die, They are pointless.

Jonathan Watson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
TO MOŻE WYJAŚNIĆ TYLKO JEDNA OSOBA - MATEO !!!

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego - dziara(prosze również o wypowiedz Sonbatego i Michaila)

Następny temat

big paker-niewiarygodne ale prawdziwe

WHEY premium