SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Patriotpol jest zbanowany?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
No Lucek , poradz mu cos żeby kuśka odżyła,mówi że libido spadło a chłop jak dąb musi mieć czym orać)))




Doradca w dziale "Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yohimbe Fuel Twinlaba i po problemie

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
i do tego...kino domowe))

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Stary, lepsze są rzeczy z krwi i kości, ja teraz cierpię na CBB (Chroniczny Brak Baby) i na to jest tylko jedno lekarstwo a Johimbinka na niewiele się zda jeżeli... wiecie o co chodzi

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Dyletant działu "Trening"
*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
*Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....
*Nie jestem rasinimistą!Ale! To jest wielkie ale!Jako członek narodowej partii szwabolistycznej wierzę że, Uberleyben, must ge schtammen, zeinreich der podstępnyś Amstrong Jones!

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2002-12-17 12:08:16

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Przyjedź do mnie do miasta i np. pochodź tydzień do mojej szkoły to Ci CBB przejdzie


...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kruszku - taki paker bez baby? Może masz zbyt surowe kryteria?

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Nie obnizajmy lotów i nie rozmawiajmy w tak ważnym temacie o kuśce kruszka




Doradca w dziale "Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Brutus, to ty prowokujesz ten temat a sam chwaliłeś się że odlew twojej kuśki trzeba by było wozem pancernym przewozić , a tak na poważnie to jeżeli jest okazja do porobienia sobie jaj to dlaczego nie wykorzystać tego?

Lucek, ja nawet nie miałem dziewczyny, niestety niektóre mi mówią że się mnie boją bo "ograniczam ich przestrzeń życiową"

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Dyletant działu "Trening"
*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
*Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....
*Nie jestem rasinimistą!Ale! To jest wielkie ale!Jako członek narodowej partii szwabolistycznej wierzę że, Uberleyben, must ge schtammen, zeinreich der podstępnyś Amstrong Jones!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2642 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19841
Tak sobie czytam o tym banie dla patriota. Okazało się że ktoś go zbanował, bana zdjęli ale NIKT nie chce się przyznać kto go zbanował. Kręcicie jak cholera a odpowiedzi jak nie było tak nie ma. Czy mod który to zrobił będzie miał odwagę żeby się przyznać? To tylko tak dla mojej ciekawości.

Informacja to nie rozkaz. Zatwierdź lub zignoruj.

Butterflies are random thoughts people have.
They live, They die, They are pointless.

Jonathan Watson

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego - dziara(prosze również o wypowiedz Sonbatego i Michaila)

Następny temat

big paker-niewiarygodne ale prawdziwe

WHEY premium