SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Olimp wyda suplement NO ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
dzięki za odpowiedzi, narazie mam crester bx ale później trzeba coś wykombinować.Z tego co sie dowiedziałem na sfd to powinienem wziąć jabłczan a później jakiś stak kreatynowy, np KO. A czy jedna puszką NO z bx zrobię 6 tyg cykl?chyba nie da rady?Panowie a jeszcze jedno-co dorzucić do estru (poza tauryną), mam pół kg mono, mieszac czy darowac sobie(mam juz za sobą 6 cykli, ostatni skonczyłem 1,5 tyg. temu a zaczne za 3,5 tyg)

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jeżeli ma Ci się zmarnować, to bierz to mono z estrem. Nie ma przeciwwskazań... Po otwarciu opakowania, mono trzeba zjadać dość szybko, bo może zawilgotnieć i skawalić się.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
ja sam ubiłem mono...mam 1300 z olimpu, szczelnie zamknęłem to i włozyłem do foliowych worków hehe jak złapie wilgoc to sie wkurzę.Ok mniejsza z mono a moze coś dorzucic do tego estru? (poza tauryną)

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Możesz ALA...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
dzięki wszystki za pomoc.A po cresterze co wziąć..cp, ko czy zwykły jabłczan(ćwicze HST)

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
obojetnie, tylko zrob przerwe z 4 miesiace

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Misiek ma rację..
sam powinienem zrobić przerwe większą niz 2 miesiace..innym rozwiązaniem sa krótkie mocne cykle.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
chłopaki z "Alternatywnej drogi" radzą mi ze mam robic suplementacje ciągłą i bądż tu mądry....

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
i ten chlopa tez sie tu pojawia :D

podtrzymujac swoja opinie :D
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 1 regulaminu
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB - dawkowanie

Następny temat

Jakie suplementy na siłę?

WHEY premium