SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Olimp wyda suplement NO ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
czytam właśnie o no boosterach i zastanawiam się czy w najbliższym czasie olimp wypuści taki produkt?jak na razie są to strasznie drogie suple więc może nauczeni doświadczenie z ts cos wykombinujecie?

..........

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
tzn masz juz NO booster w stackach kreatynowych olimpa
IMO dodawac go odzielnie do czegos albo brac samego jest malo sensownie...bo w pierwszym przypadku wychodzi drozej kupujac go samego, a w drugim sam dziala jedynie na pompe wieksza...czyli taki maly bonusik dla psychiki

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Knockout jest pelnym stackiem
Cre-NO

nie wiem czy fimra bedzie dazyla do wytworzenia samego NO boostera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
no własnie bardziej chodziło mi o cos bez kreatyny w jakiejkolwiek formie, zeby zrobić soebie cykl w przerwie między cyklami kreatynowymi.Ostatnio jest sporo szumu o NO , ale te czyste są drogie, no i na całe HST trzeba miec 2 paczki, czyli najmniej...280 zł, dlatgo pytałem o Olimpa

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
no tak, ale co chcesz dzieki samemu NO boosterowi osiagnac ?:>

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
chciałem dac odpocząc organizmowi od kreatyny i to jst główny powód

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
nie, odpoczac organizmowi od krety mozesz dac bez NO boostera...

powiedz na co liczysz po zastosowaniu takiego boostera w przerwie brania krety ? jaki cel chcesz osiagnac ?

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
cel mam jeden- byc coraz większy i silniejszy hehe a NO miałby byc takim przerywnikiem w braniu kretki, ale spoko jeszcze nie teraz, narazie mam ester kretki z BX ale juz zastanawiam sie co dalej...albo NO jeśli pozwolą mi na to mozliwości finansowe albo jabłczan. A czy stak kreatynowy taki jak KO, cell pump, tylko, ze najpierw chce wycisnąć co się da z samej kreatyny i jej "wyższych " form ze tak powiem a po tym przejdę na steki kreatynowe.O NO pomyślałem jako o alternatywie dla kretki, ale dla mnie problemem jest cena...

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Sargon - OLIMP Laboratories produkuje nobustera dla marki Biogenix pod nazwą AerO2. Jest on oparty o sam jabłczan cytruliny - najwartościowszy prekursor tlenku azotu. Produt jest pomyślany typowo, jako produkt po kuracji kreatynowej, dla utrzymania efektów działania kreatyny i stymulacji jej enedogennej syntezy.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Dodatkowo teraz AERO2 mozna zakupić w cenie 99,9 PLN czyli o 30% taniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27527
a jak tam olimpie bedzie z wiekszym - ekonomiczniejszym opakowaniem k.o ? bo coś ucichło widze zainteresowanie

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB - dawkowanie

Następny temat

Jakie suplementy na siłę?

WHEY premium