SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czemu Boks ??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez kopt za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2211
...
Napisał(a)
Usunięty przez kopt za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2140

,,Najlepsza obrona jest atak"

...
Napisał(a)
Usunięty przez kopt za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
graty i powodzenia zycze w tym sporcie



Od niedawna zaczęłam chodzić na siłownie (sam sex)

na jaka silownie chodzisz?

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
mózg się troche lasuje ale pewnie nawet einstein jarał zanim cos policzył

- Panie Einstein, co pan myśli o prohibicji?
- jak piję to o niej nie myślę

autentyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
hehe

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
trzeba podbic temat z zyczeniami przeczyta, milo mu sie zrobi i pozniej nie bedzie mial serca nas banowac
Kurcze faktycznie miło mi się zrobiło A panów MKD i Loota i tak nie tykam bo by mi nawet głupio było No, Lootowi czasem coś skasuję jak pojedzie po bandzie jak w tym poście, ale generalnie to forumowy rozkoszniak i trzeba go sobie poszanować
Żmija, w kwestii palenia niestety Loot ma rację. Po prostu nie pal. Papierochy walą po kondycji, inna rozkoszna używka (o której tu nie mówmy bo będę musiał pokasować) zabiera motywację. Slalom pomiędzy kuńmi i bubami przy wiejskim aromacie chlewni też może dać niezłego haja
PS. Proponuję potraktować ten post jako dziennik treningowy. Będzie ciekawie

Zmieniony przez - kopt w dniu 2007-11-06 11:26:47

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 227 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2918
Ćpuny No jak dziennik to może nie, bo by za krótki byl, ale jako spam dziennik tak Jak chcesz się utrzymać na tych treningach to musisz rzucić, a to ciężko będzie coś mi sie zdaje. Ze zdjęć wyglądasz na młodą, więc odpowiedz sobie na pytanie po kiego chvja zaczęłaś


Zmieniony przez - peeepeee w dniu 2007-11-06 11:30:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
jeszcze nie widziałem dziennika, który nie łączyłby się w jakimś stopniu ze spamem. I tylko owa dziennikowość ratuje spam przed skasowaniem
Co do rzucania szlugów, wydaje mi się, że zdecyduje motywacja. Jeżeli Żmijka będzie chciała na serio trenować, to szlugi odstawi automatycznie nie chcąc wypluwać płuc na treningu.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
nie da się palić i trenować. to po prostu nie jest na dłuższą metę możliwe, chyba że treningi są naprawdę lajtowe. papierochy są wbrew naturze człowieka a uprawianie sportu i palenie papierosów bo straszne obciążenie dla organizmu. pamiętajcie ludzie, że nie jesteście niczym innym niż organizmem (zaraz jakiś chrześcijanin będzie chciał mnie kamieniem rzucić za herezje), więc szanujcie to, co macie, bo drugiego ciała mieć nie będziecie (tu z kolei o nie zabieranie głosu proszę zwolenników koncepcji reinkarnacji ).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Agnieszka Rylik

Następny temat

Buty na mate...

WHEY premium