SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cypio ALCHEMIA PHARMA 250

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Nie znam sie więc pytam tutaj.
To normalne, że te cypio jest tak wodniste i przeźroczyste ? pierwszy raz widzę coś takiego, dosłownie tak jakby w środku była woda.
Na dodatek martwi mnie fakt, że aluminiową otoczkę można obracać i ma lekkie zagięcia(tak jakby była ściągana, widac na zdjęciach) Wieczko było zamknięte, kumpel oderwał je przy mnie ale nie chce wbijać jeśli fake

Przesadzam? czy coś jest na rzeczy ?









Zmieniony przez - JOVOVlCH w dniu 2013-03-29 01:10:30

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
nieaktualne :)

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Z tą Alchemią to można się pogubić. W poprzedniej nowej szacie zeszli na 200mg/ml i kolor op to biel/czerń, teraz znów zmiana szaty/stężenia i koloru

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1165
Alchemia miała 4 lub 5 szat graficznych. Ale założe się, że tak pokazują że zmienia się właściciel firmy, bo o wpadkach alchemi i CBŚ było słychać często, więc i właściciel pewnie inny co chwile... Takie moje gdybanie....

Zmieniony przez - stary_znajomy w dniu 2013-03-29 12:16:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
...chyba bardziej ktoś jest kreatywny

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Panowie podbijam. Mam tego samego Cypka. Na stronie Alchemii jest inny. Jakieś opinie ? Działa czy pozostaje mi się przekonać samemu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 344 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4308
cypionat działa ... strona od lat jest taka sama i na pewno się nie zmieni ... :) nie ma co się nią teraz sugerować co do dzisiejszej AP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Michail2008
Panowie podbijam. Mam tego samego Cypka. Na stronie Alchemii jest inny. Jakieś opinie ? Działa czy pozostaje mi się przekonać samemu ?


Działać działa, a stroną się nie sugeruj j/w.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Ok, dzisiaj bije drugiego strzała. Po jakim czasie mogę zrobić badania żeby wyniki były miarodajne przy Cypionacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4897
cypio bije 5tyg. działa elegancko. bezbolesny. czekam na trena ace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Cypio klepie aż miło co potwierdziły badania. Próby wątrobowe trochę podwyższone bo leci jeszcze meta też z Alchemii ale już to ogarniam Heparagenem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Genesis prop

Następny temat

Gonasi / Testovis

WHEY premium