SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cynk jako zapobiegacz retencji wody i ginekomastii

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1955
na mnie cynk działa, nie zalewa tak i cera lepsza. w duzym stopniu zależy od organizmu, na kumpla nie działa wogule.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 436
Ja cynk stosuje przy cyklu na cere i skórę zeby jakos znośnie wyglądać. Jem 20mg dzienie i pomaga. Co do retencji to podobno przy mit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
jak sie ma cynk do retencji twarzy? chodzi tylko o twarzowe, pomaga choc troche?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 436
Egon czytaj dokladnie a potem zadawaj pytania... Chodziło o to, że niektóre środki np omka powodują zmiany skórne, np trądzik. Cynk pomaga w niwelowaniu tych objawów, poprawia cere, zmniejsza łojotok... O to chodzi a co do twarzowego to nie pomaga wiec nie masz na co liczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
niechcialo mi sie czytac wczesniejszych postow

dzieki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 436
Spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
Immunolo, zmień awatar, bo myślałem że Łodzianinowi bolda zdjęli.

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
Też myslalaem, że to Lodzianin

Zmień avart.

Wawel Lodzianin ma już moda.

Zmieniony przez - Biały19894 w dniu 2009-05-29 10:32:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
a egon jak go ładnie slucha

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 436
A spoko i sorki ze sie wje....em. Bede wieczorem po poludniu mial czas to zmienię:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

methandiex

Następny temat

PH I TEST

WHEY premium