SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl zimowy - masa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1002
Witam . Obecnie zamieszkuje w Londynie i na dniach ogarnę temat z siłownia. Chce dorzucić z 10kg masy i poprawić osiągi siłowe. Co z czym mogę połączyć? Dodam , że jak do tej pory działało na mnie wszystko . Z przyswajalnością nie jest najgorzej i chciałbym spróbować czegoś nowego bo jak wiadomo na rynku jest tego od groma i nie mogę się zdecydować . Z chęcią zastosuję się do waszych opinii . na cykl przeznaczę z 1000 zł może więcej .Pozdrawiam

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): http://wgrajfoto.pl/pokaz/img1110/sdc11008bd42.jpg

Wiek: 22

Waga: 76

Wzrost: 177

Cel cyklu: masa , siła

stosowane już wcześniej suplementy : Deca stack ,nitrobolon 2 , Noz 4 , białka , glutamina , BCAA

Uprawiane inne sporty: nie

stosowane wcześniej spalacze : Venom hyperdrive 3.0

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Trec BCCA mega caps

ilość dni wolnych od kreatyny: 10 miesięcy ?

przewidziane finanse na cykl: 1000zl

uwagi i sugestie: brak

Staż treningowy: 2.5 roku

padłeś powstań, Powerade xd

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1002
a jak produkty universal animal ?:> bo w uk cenowo źle nie stoją a zawsze chciałem animal pumpa spróbować ;p

padłeś powstań, Powerade xd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Jak na tą kasę można zaszaleć:
-stack solo,l ewentualnie plus pojedyncza forma (monohydrat, jabłczan, orotan, ester, pirogronian, cytrynina...)
-jakiś typowy kopacz przed treningowy
-coś po treningowego (jak kasy starczy to nawet coś na trening )
-bcaa
-zma/mzb
-witaminy/minerały
-booster testosterony
-białko/gainer/bulk

Choć i tak jak na ten fundusz skłaniałbym się ku zajrzeniu kilka działów niżej.

Jeśli chodzi Ci o konkretne nazwy supli to powiedz mi jeszcze czy zakupy będą pochodzi z pl czy uk i będziemy kombinować.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1002
Myślę , że kupie coś w uk bo fajne mają promocje w sklepie GNC bierz 3 płać za 2 tylko że z takich znanych maja tylko coś musletecha bsn i met-rx a reszta to jakieś amerykańskie wynalazki . Jest tu jeszcze vitamin shop i w polskim sklepie spożywczym widziałem odżywki ;] . Jutro przed robotą się rozglądnę ... dodam jeszcze , że potrzebujesz czegoś na regenerację bo praca trochę męczy

padłeś powstań, Powerade xd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
...idąc tym tropem proponuję:

Storm(1, 110zł), Green Magnitude(1, 140zł, Horse Power (2, 105, 210zł), Clout(3, 130, 390zł, FA Detonator (1, 140zł), kolejno w nawiasach określiłem ilość opakowań potrzebnych na cykl, koszt jednej puszki oraz koszt całego cyklu na danym stacku.

Jako suplement przed treningowy:
-Mesomorph (150zł)
-Nox Pump(150zł)
-White Flood (120zł)
-NO Shotgun (120zł)

Bcaa - z tego co mi wiadomo bardzo często można na wyspach dostać w super cenie np. bcaa 5000 kaizena (70zł)i zanim np. możesz się zakręcić. Jeśli nie dostaniesz, albo będą akurat w niezbyt korzystnej cenie kieruj się głównie jego ceną i rzecz jasna zawartością leucyny izoleucyny i waliny.

Zma (50zł - tu również może być praktycznie każde i również kieruj się ceną i żeby było tam ze:
200-500mg magnezu
10-15mg cynku
2-8mg witaminy b6
Dodatkowo możesz się również spotkać z połączeniami tribulusa z zma, co też jest dobrą opcją, pod warunkiem że dawki są w odpowiednich ilościach.

Z witamin moźe być animal pak(110zł).

Na testa - choć ten punkt rzecz jasna możesz pominąć, albo ziółka na samopoczucie (tribulus), albo coś co faktycznie zamiesza lekko np. novedex z gaspariego(100zł), czy formadrol z lg(110zł).

Białko/gainer/bulk - tu w zależności od tego czego Ci w diecie brakuje.

Jak coś jeszcze zostanie na wydanie to możesz spróbować czegoś do popijania na treningach np. volumiaze bsn czy intrapro gaspariego.

Wszystko Cię wyjdzie w złotówkach na polskie ceny 600-1300zł zależnie od tego co wybierzesz.

Wszystkie podane propozycje jak dla mnie są bardzo w porządku i niezależnie od tego jak to końcowo skomponujesz, powinieneś być zadowolony.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2010-11-08 13:08:23

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1002
ok dzięki wielkie sog poleciał ;] idę się rozglądnąć w vitamin shopie i GNC ;]
czekam jeszcze na jakieś propozycję! pozdrawiam

padłeś powstań, Powerade xd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 826 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203174
Clout 2 puchy spokojnie wystarcza na 50 dni nie wiedzę sensu ciągnąć 75.
Ja mogę polecić Meos + 2x clout jako główne odżywki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Clout wolno się wkręca, bo mało tam kreatyny to i 3 puchy na cykl nie będą przesadą - tym bardziej przy takim budżecie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1002
a co sądzicie o cytocell i cytogenix?

padłeś powstań, Powerade xd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
średnio na jeża

tanie i nie cieszące się zniewalającymi opiniami

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1002
a jak na was działało połączenie supli od gaspariego size on i super pump ?:> bo też mnie na to korci ;]

padłeś powstań, Powerade xd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
...na mnie wcale.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żeń szeń

Następny temat

dobry booster bez krety

WHEY premium