SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl z uzyciem primabolanu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1688

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

32

Waga

90kg

Wzrost

189

Staż na siłowni

10 lat

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

wiele

Cel cyklu

zrobienie okolo 10 kg solidnej jakosci miesni

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

mam wlosy na glowie jeszcze:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 148 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 811
Witam. Mam 32 lata i robilem wiele cykli w swoim zyciu ale wydaje mi sie ze nie kazdy byl do konca przemyslany, gdyz zawsze mialem dylemat kiedy i jak dorzucac hcg, clomid, nolva. Ostatni jaki robilem trwal 12 tygodni i bralem tren acetat(100mg EOD), test prop(100mg EOD) i winstrol(50mg ED) i delikatnie mowiac chyba tren pojechal z moim libido, bo minelo az 8 miesiecy od skonczenia injekcji a organizm wciaz nie doszedl do siebie! Teraz nie wiem czy czekac czy poprostu zrobic nowy cykl zeby mi sie polepszylo? Mam w domu wszystkie srodki, bo nigdy nie zalowalem na takie rzeczy ale nie wiem czy moze sprobowac HGH razem z test ale z kolei nie chce sie bawic z insulina(mam 900iu w domu hgh) czy moze ktos by mi polecil jakis cykl z uzyciem primabolanu, ale wiem ze primo fajnie by bylo polaczyc z anavarem ale po anavarze z libido bedzie jeszcze gorzej chyba. Nie jestem znawca, wiec prosze o pomoc powaznych doroslych ludzi majacy za soba wieloletnie doswiadczenia, a nie chlopcow bawiacych sie w sterydy!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 148 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 811
w szczegolnosci prosze o pomoc lodzianin1 bo juz raz mi kiedys pomogl. Dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Solidnych 10kg masy, to sie robi solidne pare lat kolego, troche sie gubisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Wklej pelna ankiete w tematach podwieszonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 148 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 811
a skad wnioskujesz, ze nie robie pare ladnych lat? conajmniej 8 lat kluje dupsko sterydami!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 564 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10187
jak masz wagon GH to wrzuc 5iu 5/2 on/off day propa 150-200e2d i tyle samo primki lub wiecej i jedziesz dotego dieta bodata w min 3g białka umiarkowana ilośc wegli i tłuszczy by wychodzic na bilans kcal 200-500 po 12tyg primke zmienić na tren E w dac np 200mg e3d i kolejne 8-12 tyg zalezy od ciebie potem 2tyg mostku badania itd jak wątroba będzie ok wrzuć antka po nim zjedź testem z npp i winem taki cyklik tez koło 16-18tyg łacznie hcg chyba wiesz jak bić skoro 8 lat kłujesz pupala jak sie przyłożyć moze 10kg zrobisz oczywiście tego niewie nikt i nikt ci nierozpisze cyklu na 10kg to ustala organizm mięsnie to nie tłuszcz że mogą rosnąc ile wlezie niejesteś pro bb i nie obrazaj tu chłopaków co biją towar i mają ambije bycia mistrzem bo mają wieksze pojecie od ciebie co niektórzy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
prime minimum 600 na tydz jak dostaniesz org

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
za nim znów coś wbijesz poczytaj trochę o środkach byś wiecej problemów nie miał - co do cyklu bym nie kombinował primki itp dał mixa ( susta ) dece , mete , gh 5iu ed i tren i w połowie przeszedł na mastera - do trenu i dec kup sobie dostinex to libido wruci do normy i nie bedzie problemów

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
i cykle po 30tyg a nie po 12 to może coś z tego ci zostanie

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 148 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 811
po dece i trenie to pozniej wlasnie najwieksze problemy sa z potencja, oczywiscie po cyklu bo w trakcie to przez jakis czas tren wywoluje jeszcze wieksze potrzeby ale to jest zludne! Taki jestes madry to zrob sobie badania po trenie na ruchliwosc plemnikow to ci wyjdzie ponizej 25% a do tego na viagrze co niektorzy musza leciec przez kilka miesiecy, bo prolaktyna i kortyzol jest podwyzszony! Wtedy to tylko bromergon, wellbutrin i sulbutiamina ci tylko pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Akurat snare nie musisz pouczac, bo gosc ma spore doswiadczenia jak malo kto tutaj z forum. Co do dawki primki to jak b50, z 600min, teraz tylko napisz jaka ta primke masz, zebys przypadkiem nie bil propa a nie primki.. bo o prime to raczej ciezko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej?

Następny temat

pomocy

WHEY premium