SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl z przerwa, czy warto ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 226 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6158
siema, mam taki dylemacik maly, planuje sobie machnac jakis cyklik teraz (jakas przedtreningowka/no booster + biako, bcaa) takie podstawwy, ale jestem w uk i mam zamiar wyjechac podczas trwania cyklu do polski na urlop na 1-2 tygodnie i tak mysle czy taka przerwa nie zawali mi calego cyklu, w czasie urlopu tez mam zamiar normalnie cwiczyc itd. tylko, ze nie bede ze soba samolotem targal supli
Dlatego chcialem zapytac czy taki cykl z przerwa ma sens ?

aha, pytanie poza konkursem, zna ktos jakies dobre stronki angielskie z suplami ?
Zmieniony przez - ZwT w dniu 2012-06-10 21:17:59

Zmieniony przez - ZwT w dniu 2012-06-10 21:19:28

Raz Dwa Pięc Siedem

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11160
mozesz odsypac troche supli w jakies duze zipy albo do sloiczkow jak 2tyg to polowe jak tydz to 1/4

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11160
moze tak byc alebo wez ze soba suple albo nie zaczynaj cyklu lub rob jak napisales przeciez ci sie nic nie stanie

Zmieniony przez - omadyn w dniu 2012-06-10 21:46:53

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odsyp trochę, albo ogarnij conieco w Polsce. Sporo przedtreningówek da się teraz w shotach kupić, bcaa w blistrach po 30 kapsów, kreatynę podobnie, białko najmniejsze paczki chyba nawet poniżej pół kilo są. Wiadomo, wyjdzie trochę drożej, no ale co począć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 226 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6158
no tak tez mozna, w sumie to mam troche w polsce mutant rage'a bo mi zostalo z poprzedniego cyklu, to moglbym go dokonczyc brac podczas tego urlopu. To juz nawet bez dokupowania bialka, tylko bym bral przez te 2 tyg. tego mutanta, ale myslicie, ze jakbym tutaj kupil jakas inna przedtreningowke, a w polsce w miedzyczasie bralbym inna to byloby to ok ? czy lipa takie mieszanie robic ?

Raz Dwa Pięc Siedem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30516
Możesz mieszać tylko michę trzymaj.

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 226 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6158
dzieki chlopaki, sogi rozdane.

Raz Dwa Pięc Siedem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + BCAA

Następny temat

SFD - KRETA - BCAA

WHEY premium