SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl z Muscular Development

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2892
ksiedzu masz racje tylko czasami lepiej zapytać doświadczonej osoby, niż prowadzić eksperymenty na sobie..

daleko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
przeciez Futurebody jest na forum czemu sam sie nie wypowie ?? chyba ze future to tak naprawde nie future ;)

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Tak sebek21,tacy ludzie to skarb.Jednak trzeba jakiś poziom wiedzy prezentować by dotrzymać tempa w rozmowie.To mnie właśnie śmieszy w tej gazecie.Wszystko na pokaz,poziom merytoryczny nie za wysoki.Porady takich ludzi jak future to jedyna rzecz dla której warto to otworzyć.
Te pytania w tej gazecie są tak głupio mądre że wystarczy pare min. na necie by wszystko zweryfikować w razie nie wiedzy.
i tu czasami są zgrzyty bo różnią się od tego co te stare lisy piszą/mówią.Nie ma co umniejszać ani dodawać.Future.body lata już w tym siedzi,doświadczony zawodnik.
Jednak ja się nie zgadzam z kilkoma postami,które wstawił.MOżliwe dlatego że tylko szczątkowe informacje wypuszcza.Nie rozwija tematu.

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2011-12-17 16:14:56

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2892
Zainteresował mnie ten artykuł, ponieważ sam chciałem polecieć na boldzie od przyszłego roku. Nie będę otwierał nowego tematu. Jakbyście to widzieli u mnie? Info : wiek:24 lata, staż 6 lat, waga 90kg, wzrost: 176cm, przebyte 3 cykle, ostatni cykl meta/enan/deca/prop/wino. Cel to dobrej jakości mięsień, masa (parę kg)/ rzeżba.

daleko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zkoro podpisal sie pod niem Mistrz Polski to moze nie jest to bzdura? Myslicie ze osmieszalby sie w taki sposob?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11160
może mu zaplacili za to :D bold solo jakaś chooynia ale pozniej to moze miec sens

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Wiekszosc chlopakow ktorych znam co startuja zaczynaja od propa i koniec dlugim estrem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4100
:D:D:D:D

Swoja droga... Jak to jest, ze na zachodzie ludzie po 500mg boldka/week maja totalnie poj**ane wyniki krwi i kosmicznie gesta krew. Side'y takie przez to, ze musza zmniejszac dawkę lub żreć aspirynę na potegę, rosną jak poj**ani. Koleś z końca piramidy zywieniowej amatorow, w niedalekiej przyszlosci pro wali 800mg i kopie go kosmicznie, a w PL? Wszyscy pisza, ze mniej niz 1000mg boldka to nic nie czuc, a 500mg to dzialanie kosmetyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
dawka bolda dla koni o wadze 500kg to jakies 200mg ew wiec nie widze sensu dawkowania wiekszego nic 200mg dla czlowieka wazacego 80-130kg pozdro

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O ile masz dobry bold
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG podczas cyklu ?? Co to da ?

Następny temat

jaki odblok deca+prolo

WHEY premium