SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl z Muscular Development

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Dzięki takim tu znawcom po 80kg co swoją wiedzę weryfikują na podstawie internetu, na forum nie udzielają się już tacy ludzie jak Future i inni co mają coś ciekawego do powiedzenia. Mnie też już bawi być pouczanie przez internetowych pakerów, podobna sytuacja była na animalu gdzie pare lat w wstecz dość dużo zawodników się udzielało, teraz zostali praktycznie specjaliści przez duże S.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5504
Nie zgodzę się z Tobą Dariusz. Na początku jest specjalistą przez duże S. Dobrze, że ma neta i może tą wiedzę sobie przyswoić, bo wiesz, że kiedyś tego nie było. Forum jest właśnie po to, żeby pytać, dyskutować, spierać się i wymieniać poglądy. Na animalu stara gwardia odeszła, młodzi zawodnicy na razie się udzielają na tyle na ile mogą. Nadeszły jednak czasy, gdzie każdy zaczyna cenić swoją wiedzę i jeżeli ma się nią dzielić to za odpowiednie profity. Najłatwiej jest napisać "nie chce mi się z Wami dyskutować, bo ja jestem MP, a Wy tylko zwykłymi bywalcami siłowni.."
Cykle jeszcze przed MD pojawiały się w FA, było to jedyne czasopismo piszące o saa wprost. Wszystkie te rozpiski powinno się traktować informacyjnie. Już tu ktoś napisał, że samemu trzeba wszystko sprawdzić i robić pod siebie, bo każdy ma inny organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
To zapytaj tej starej gwardii dlaczego odeszli ?
Dobra szkoda tematu wam psuć.
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5504
Wiem czemu odeszli ;), ale masz rację to nie temat na to.
Zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
Joy, Naly
a typowo jak od mety poszlo to testa solo moglbym dalej bic bez martwienia sie o gino, jego rozrost itp. ? bo dreczy mnie to teraz choc femara wywalilem gino,ale lepiej wiedziec dla wiedzy i na przyszlosc ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dużo tez startujacych nie pisze nic o saa ze wzgledu na np sponsorów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4100
Stara gwardia odeszla, bo nie miala/nie widziala w tym zadnego interesu. Nie badzmy smieszni. Na zachodnich forach jest tysiac razy wiekszy trolling i ilosc prowokatorow, ktorzy wprost obrazaja zawodowcow/semipro, a oni nadal tam siedza i sie udzielaja. Oni po prostu wiedza, ze to predzej czy pozniej im sie to oplaci.

Nikt nikomu zreszta laski nie robi. Czasy sie zmieniaja, nastepuje wymiana pokoleniowa. Zycie sie toczy dalej, pogadamy za 10 lat ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Panowie podrzuccie link do tego kalkulatora. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Joy
Musisz wiedziec od czego dostales gino albo meta albo test.



Joy ale w tym co napisałeś sugerowales ze środki te wywołują różnego rodzaju gino by znaleść źródło do zasTosowania srodka odpowiedniego.
Tu i tu przyczyna jest estrogen,
Wiec lek jest jeden.

Co innego rozwazajac czy gino jest od testo,mety czy z koleji od deki.


Zmieniony przez - MYTHMAN w dniu 2011-12-20 22:39:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
roidcalc.com
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG podczas cyklu ?? Co to da ?

Następny temat

jaki odblok deca+prolo

WHEY premium