SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl przed pierwszą walką w Muay Thai - Heavyweight division ;]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Efka to potęga w sportach walki, tylko trzeba zachować rozsądek jak z każdą substancją.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
MAniexJSA
LikeSAA
MAniexJSA
Zamiast deki wrzuc npp w dawce 100mg do kazdego strzala z testo(na stawy wystarczy chyba ze ma robic to do 350 week bd si) w dni strzalu z enana, sprawdzi sie lepiej bo jak j**nie lokiec albo kolano co np mi sie czesto zdarza pod koniec przygotowan podbijesz dawke szybko sie wkreci i znieczuli bol,500mg bolda wystarczy jezeli chcesz dzieki niemu tylko lepsza kondycje,oxa sprawdzona ? Ja bym widzial bardziej mastera albo wino, plus bankowo exe i 1/2 caba co 7-14(zalezy od dawki npp) dni,t3 odpusc jesli nie robisz wagi z ECA nie przesadz z dawka jezeli wczesniej nie brałeś,Clen max 80 mg starczy taperuj dawke od 20 mg i przed snem wrzucaj 300-400 mg potasu i bd si





Zmieniony przez - MAniexJSA w dniu 2016-06-23 04:38:33


Chyba dam deke długą jednak, a npp sobie wezme awaryjnie żeby pod ręką mieć i dac w razie 'w'.
Oxa z vermodje czy ze shree lepiej? Bo do lepszej dostepu nie mam. Wino raczej chyba nie pod sw a masteron jakie mialby miec zastosowanie?


Vermodije listki luzno spiete gumka to bedzie si,jeżeli opakowanie to fejk,Master/wino głownie agresja przy winie na pewno odczuwalnie sila sie zwiekszy zejdzie troche wody ale ciebie akurat waga nie interesuje


Dokladnie listki spiete luzno. Agresja sie przyda. Moze dzien przed walką shoot z trenu krotkiego? ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
wnc1964
Po co Tobie deka w MT? chyba że na stawy jedyne racjnolne wytłumaczenie.

Jedyne combo co by miało sens z nandrolonem prop +npp nisko, winko/t-bol /h-drol epistane, oxa wysoko. Winko może być tabl, lub depot szukaj winka na oleju wtedy ładujesz wszystko w jednej strzykawce.


Pisalem ze deka na stawy i tez zeby miesa utrzymac wiecej. W ph nie wierze.
Nawet nie wiedzialem ze wino na oleju jest, ale pozostane i tak przy tabs, moze oxa + male dawki wina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
dexterpro
złote środki w sw to test w niskiej, optymalnej dawce + oxa, imo na takim zestawie polecisz do przodu. Poza tym możesz przecież pobawić się efką, solco i innymi pierdołami żeby podkręcić przygotowania


Testo myslalem o 500mg enan week, mysle ze pod moja wage nie za duzo. Akurat o podkrecenie przygotowan takimi pierdołami też mi chodzi, dlatego piszcie co wrzucic, kiedy ile i jak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Osobiście nie brałem więc nie umiem doradzić co i jak- ale w tym środowisku na pewno popularny solco dla lepszej regeneracji, efka przedtreningowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
wnc1964
Efka to potęga w sportach walki, tylko trzeba zachować rozsądek jak z każdą substancją.


A co daje w sportach walki jeśli można po krótce Waszymi słowami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
dexterpro
no i jeszcze mastera dużo osób bije




Odpada raczej dla mnie bo nie chce bić co dwa dni nic, tylko 2x week max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
dexterpro
Osobiście nie brałem więc nie umiem doradzić co i jak- ale w tym środowisku na pewno popularny solco dla lepszej regeneracji, efka przedtreningowo.

A co to te solco? Do gh dodać żeby była regeneracja jeszcze szybsza?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem w połowie cyklu HELP !

Następny temat

prosba o rozpisanie odbloku

WHEY premium