SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystko z głową - Pierwszy cykl, pierwsza bomba

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3788

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Waga

103 kg

Wzrost

189 cm

Obwód ramienia

40 cm

Obwód klatki

118 cm

Obwód uda

65 cm

Obwód talii

90 cm

Staż na siłowni

10 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Zdrowe odżywianie bez liczenia kalorii

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Brak

Opisz swój plan treningowy

Siła + dynamika nóg

Cel cyklu

Przekroczenie osiągniętego limitu siły nóg

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

11

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Zero zalewania się, przybieranie mm

Stan zdrowia

Bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

ok 2200 kcal?

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klata 160 kg, Martwy 200 kg, Przysiad 190 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3188
Cześć wszystkim! Kilka lat temu zakładałem temat dot. pierwszego cyklu, jednak nieprzyjemna kontuzja wybiła mi to na jakiś czas z głowy. Sporo czasu zajęło dojście do siebie i odbudowanie formy na sucho, jednak wszystko poszło po mojej myśli. Aktualnie temat wrócił i jak najbardziej jestem w 100% gotów by podjąć wyzwanie. Celem jest głównie dowalenie brutalnej siły nóg, w efekcie czego przy odpowiednim treningu poprawić parametry biegowe. Jakie środki będą najlepsze przy pierwszym kontakcie? Jaki okres warto rozważyć? Wiem, że mogę od was otrzymać fachową pomoc przed, w trakcie i po cyklu, dlatego tutaj jestem i proszę was o rady. Każde konkrety a nawet ciekawostki mile widziane. Jedyne co mnie martwi, to tendencja to syfów. Czy da się temu zapobiegać? Dzięki!

[][][]------[][][]

NIE MA Op*****LANIA SIE!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
To jaki jest cel cyklu?? Poprawa w wynikach biegania ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3188
Przecież jest napisane "Cel cyklu Przekroczenie osiągniętego limitu siły nóg". Poprawa biegania to tylko moje przemyślenia, o których gdzieś tam myślę. Zależy mi na zbudowaniu siły - suchej masy.

[][][]------[][][]

NIE MA Op*****LANIA SIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
podstawa to testosteron ktory sprawdza sie w kazdej dyscyplinie i przy niemal kazdym celu do zrealizowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3188
Z czymś łączyć ten testosteron? Jakie ilości, ile czasu i jaki konkretnie? Prop?

[][][]------[][][]

NIE MA Op*****LANIA SIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
Dobrze kolego ale moze napisz co trenujesz ?? Bo ciężko ci coś doradzic ,bo nie wiadomo czy pompa nie będzie ci przeszkadzać w treningach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3188
Zakończyłem niedawno przygodę z bieganiem na 400m, teraz bardziej interesuje mnie bicie rekordów na 100m, ale to wiesz, bardziej rywalizacja w mojej głowie niż na poważnie. Takie mocno zaawansowane hobby, sprint i przysiad.

[][][]------[][][]

NIE MA Op*****LANIA SIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
Prop będzie ok opcjonalnie prop z winkiem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3188
Do propa się przychylam, bo słyszałem, że na początek to jest super. A co do wina, to jak wypada w porównaniu do mety czy oxandrolonu? Faktycznie lepiej z nim połączyć niż z którymś z tych środków? Jak długo i jakie dawki stosować?

[][][]------[][][]

NIE MA Op*****LANIA SIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
Metka pasuje pod cykl masowy bardziej ,oxa nie opłacalny środek jak dla mnie u mężczyzn
Długość cyklu? No tutaj raczej brak ograniczeń,te 12-15 tyg będzie sensownie
Prop 100 mg 3 razy w tyg plus winko 30/40 mg
Podobnie metkę można wrzucic
Ew oxe ale tutaj już dawka 50 mg plus i więcej
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3188
Właśnie nie zależy mi na tym, żeby zrobić typową masę, dlatego faktycznie jak teraz czytam, że wino podsusza, to jest zdecydowanie lepsza opcja. Oxa droga, a jak nie opłacalna, to nie ma co w ogóle spekulować.

Dobra czyli prop + wino jest okej. Wina wtedy 30 czy 40 zarzucać? Czy może zacząć od 30 a później dobić do 40? Prop 3 razy w tygodniu, czyli założyć sobie np.,bije w każdy pon, śr i pt? Wino ile razy w tygodniu taka dawka?

[][][]------[][][]

NIE MA Op*****LANIA SIE!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl prop solo. Wwysokie estro, dawkowanie, długość cyklu

Następny temat

Wynik PLT -płytki krwi a używanie SAA

WHEY premium