SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl prosba o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez decadeuko za pkt 2 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
no nie wiem jakie on ma ceny wiesz dalem mu taka zeby nie myslal ze on ma tylko takie wysokie jak by co a tak to 30zl ja mam bynajmniej
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Nolvadex 10mg ED przez caly cykl gdyby cudem zebral wiecej kasy

Zincas wg uznania.

Clomid 24-30 tabsów 14 dni po ostatnim Enanie

Btw -- niech na sajdach nie oszczedza bo ich ewentualne pozniejsze leczenie (lysinka, tradzik, nadcisnienie, ginekomastia) bedzie kosztowala x100.

Wrest, bez urazy, ale bez sensu rozpiska. Gosc 75 kg, w zyciu strzykawki nie trzymal, a ty mu proponujesz non toper 1/3 roku na koksie. BIS!

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
a niech kumpel poprawi troche diete i zmieni plan treningowy narazie. moze zobaczy efekty. mala np. 2 tyg. przerwa polegajaca na zmniejszeniu intensywnosci treningu i potem inaczej rozpisany trening. a jak nie to za te siano moze srobic sobie cykl z prolo taki jak jest wyzej wymieniony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23373
Ma ktos jeszcze moze maila do pani heli, bo ja mam jakis sprzed roku a z tego co wiem to juz nie aktualny, jak cos na priv bym prosil. Dziekuje i pozdrawiam

Zmieniony przez - Rapper w dniu 2005-01-13 22:20:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1349 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7751
rapper ja tez mam maturke w tym rokuhttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] i postanowielm ze to najlepszy rok, bo na koxie na imprezy nie chodze czyli musze siedziec w domu, a jak mi sie znudzi czytanie sfd, ogladanie tv sluchanie muzy to sie ucze i postanowielm ze to najlepszy rok, bo na koxie na imprezy nie chodze czyli musze siedziec w domu, a jak mi sie znudzi czytanie sfd, ogladanie tv sluchanie muzy to sie ucze i postanowielm ze to najlepszy rok, bo na koxie na imprezy nie chodze czyli musze siedziec w domu, a jak mi sie znudzi czytanie sfd, ogladanie tv sluchanie muzy to sie ucze[img]../../buziaki/3.gif" alt="" />

Moje fotki:
http://www.sfd.pl/temat188375/
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23373
fenix...: lap sogacza na zachete nauki:) Ja to jeszcze ze swoim cyklem poczekam jeszcze moge sporo osiagnac innymi drogami:) To napisze mi ktos ten adresik heleny? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1226 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17118
wlacz gg to pomyslimy

>>>specjalista w dziale doping<<<
>>> Doping Enthusiasts Team <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23373
No panowie odnawiam prosbe o przeslanie adresu email do heli najlepiej na gg.. Sog za pomoc jak ktos jeszcze nie dostal:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23373
hmm panowie cykl dobiega do konca powoli:) odblok ma zaczac 2 tygodnie po ostatnim strzale ale ile tego clomidu ma brac? ma 24 tabsy, ta sama ilosc codziennie czy jak ? aha walil prolangatum co 5 dzien 8 tyg, i meta przez pierwsze 5 tyg.

Zmieniony przez - Rapper w dniu 2005-03-22 17:43:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Generic supplements Holandia

Następny temat

Prosze o pomoc (META)

WHEY premium