SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl poprawki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 124
wielkimen9 po 10 strzałach propy i 100 mety to Ci Twoi kumple lipnie poszli ;p ja po 100 metki zrobiłem 6kg i nic nie spadło bo trzymałem miche ;p dodam do tego nie regularny tryb zycia :]

Żyj jak pustelnik trenuj jak maszyna...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja po 100 metki zrobiłem 6kg i nic nie spadło bo trzymałem miche ;p dodam do tego nie regularny tryb zycia :]


znaczy ze dalej jesteś spaślakiem ? no nie mogę nie mogę naprawde jak widzę takie wypowiedzi , a czesiek z klatki C zrobił 3kg na 200 metki i co ? kto jest lepszy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Wielki czemu nie zamkles tematu ;) jeeeeeeeeeeeej :D
Mnie nie interesuje ile pracujesz, interesi mnie ze pojecie o saa masz zeroweod razu uprzedze, tak forum jest do pomocy ale nie do uczenia od podstaw..
podstawy w stylu dlugosc cyklu powinno sie znac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 247 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1472
czyli nie te forum mija sie z celem... zamiast uczyc ma wszystkich odsylac do wyszukiwarki? pojecie o ssa zerowe bo mnie to nigdy nie interesowalo - to zle? a jak chce sie czegos dowiedziec slysze wlasnie takie wypowiedzi... kazdy zaczynal od wiedzy 0...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
ale doping to nie suple gdzie najgorsze co Ci grozi to przetrenewoanie.
Zrobisz sobie kuku i co ?
z cyklu wyciagniesz doslownie kilka kg mi mo ze mozesz wyciagnac wiecej wiec po co ?
dlatego nazwalem Cie sezonowcem bo chcesz wszystko JUZ,.
posiedz am poczytaj a do uzupelnienia wiedzy uzyj tematow ktore sam zalozysz !!
pomysl co by bylo gdybysmy kazdemu musieli tlumaczyc podstawy saa..
nie znasz opdstaw wiec nie ma co dyskutowac, rozumiesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 247 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1472
gdybym to napisal w styczniu bylo by tez ze jestem sezonowiec... w czerwcu tak samo bo przeciez sezon trwa... we wrzesniu po sezonie albo byscie powiedzieli ze zbieram mase na zime... u was w kazdym temacie mozna to wywnioskowac... suplementy piszecie zajmij sie micha... w treningu nie beirz takiego splita wez lepiej fbw doping sezonowiec no a w diecie za duzo kcal ogranicz wegle wiecej bialka wszedzie piszecie jedno i to samo i zawsze jest cos zle iec sie nei dziwcie ze ludzi to juz drazni... wy sie wszedzie ograniczacie na MINIMUM i to na serio minimum... najlepiej to u was zestaw dobra micha fbw i jechac 10 lat na sucho do 40 w lapie a na sucho to nawet trawa nie rosnie

Zmieniony przez - wielkimen9 w dniu 2009-04-04 14:51:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
da sie robic progres bez wspomagania farmakologicznego tylko potrzebne jest do tego zaparcie ,ktorego ty nie masz bo wkreciles sobie ze na sucho nic nie rosnie.
ułóż diete odpowiednia,zacznij trenowac odpowiednio, zadbaj o odpowiednio dluga regeneracje i supmlementacje i nie ma ch*uja ze na tym poziomie nie bedziesz robił progresu

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 247 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1472
patrz wyzej https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] sadzac po twoim profilu i wymiarach (nie mowie ze bez koksu sie tego tez nie zrobi) no ale jestes w dziale doping wiec tez bierzesz inaczej by cie ten dzial wogole nie interesil wiec czemu mowisz mi o diecie treningu i suplementacji jak sam tego nie robisz? wlasnie to sa ludzie sfd... wszystko wiedzacy ale nie stosujacy sie do swoich rad sadzac po twoim profilu i wymiarach (nie mowie ze bez koksu sie tego tez nie zrobi) no ale jestes w dziale doping wiec tez bierzesz inaczej by cie ten dzial wogole nie interesil wiec czemu mowisz mi o diecie treningu i suplementacji jak sam tego nie robisz? wlasnie to sa ludzie sfd... wszystko wiedzacy ale nie stosujacy sie do swoich rad sadzac po twoim profilu i wymiarach (nie mowie ze bez koksu sie tego tez nie zrobi) no ale jestes w dziale doping wiec tez bierzesz inaczej by cie ten dzial wogole nie interesil wiec czemu mowisz mi o diecie treningu i suplementacji jak sam tego nie robisz? wlasnie to sa ludzie sfd... wszystko wiedzacy ale nie stosujacy sie do swoich rad [img]../../buziaki/3.gif" alt="" />

Zmieniony przez - wielkimen9 w dniu 2009-04-04 15:31:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
Jakbym nie trzymał diety i mial ch*jowe pojecia na temat treningu i tylko wbijał to bym wygladał tak jak ty czyli bardzo lipnie,co wywnioskowuje patrzac na ankiete wypelniona przez Ciebie,w ogole stary nawet mnie nie znasz a zarzucasz ze nie trzymam diety i nie mam pojecia o treningu.zachowujesz sie jak idiota ktory prosi na sile zeny mu rozpisali cykl
Zeby zaczac sie wspomagac musisz najpierw ogarnac zagadnienia podstawowe takie jak wymienilem predzej i nie ******* ze na sucho nie rosnie bo takie stwierdzenia smierdza byciem sezonowcem.

Jestes sezonowcem i ch*uj!!

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Niekoniecznie sezonowcem,ale brakuje mu podstawowej wiedzy,żeby wejść na cykl.Poczytaj trochę o pierwszym cyklu,jest mnóstwo tematów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie teoretyczne

Następny temat

Zastrzyk

WHEY premium