SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl pomożcie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 507 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7399
Tylko ze diety az w 100% co do grama nie mam :) jem ile moge :) rano platki owsiane w szkole chleb czarny z wedlina po szkole obiad przed treningiem ryz z gotowanym miesem po treningu tak samo i wieczorem bialko z olimpu :) bo twarogu nie lubie jadlem na sile ale dajcie spokoj trafilem na jakis przeterminowany i mi sie odechcialo wszystkiego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 326
no ale z 3 porcji masz koło 300g węgli to ile ty ważysz żę tyle musisz dać? ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380


masz diete z dupy, zacznij sie najpierw odzywiac odpowiednio, a potem mysl o suplach.

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 507 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7399
mam bo mam bo nie znam sie na tym i nie umiem sobie ulozyc :) a waze 87kg przy wzroscie 192 cm jak jestes taki madry to mi uloz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 326
to ty nie jedz tyle odżywek bo tylko źle na tym wyjdziesz, pomnóż sobie wagę przez 40kcl czyli 87*40=3480kcl

I z tego:
55% węgle = 1914kcl = 478,5g węglowodanów
25% tłuszcze = 870kcl = 96g tłuszczy
20% białko = 696 kcl = 174g białek

I teraz sobie podziel na 6 posiłków a w dni nietreningowe po porostu nie jesz posiłku po trenigowego ;) i powinno być tak że białka z odżywek nie powinny przekraczać 1/3 zapotrzebowania czyli max. 58g z odżywek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 507 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7399
No tak ale wiesz :) skad mam to wyliczyc inni to maja diety po konkretne gramy moze byscie mi doradzili jakas diete ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
jak jestes taki madry to mi uloz :)

juz lece..

dzial odzywianie.

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 326
https://www.sfd.pl/DZIENNIK_POSIŁKÓW_VITALMAX_!!!-t263991.html 

tu masz bardzo dobry dziennik posiłkowy ustalisz sobie co jesz i Ci wyjdzie czego brakuje :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 507 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7399
no bo tak mi napisales ze jest z dupy no moze i jest bo jeszcze nie jestem na tym poziomie zeby tak doslownie w gramach diete sobie ulozyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 326
To korzystaj z tego co Ci dałem albo poczytaj sobie w dziale odżywianie jakieś przykładowe diety bo jest tego pełno :P i najlepiej jeszcze to https://www.sfd.pl/Wszystko_o_Kreatynie-t123406.html bo warto wiedzieć podstawy o tym co się spożywa ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trzeba tu zapytac bo ogry sie nie znaja:-%

Następny temat

Brać czy nie brać?

WHEY premium